GoodTrueBeautiful Forever Lily
 

Forever Lily

Značka:

GoodTrueBeautiful

Složení (neověřené)

HLAVA: hřebíček, citron amalfi, liči
SRDCE: fíkový list, lilie

ZÁKLAD: santalové dřevo, virginský cedr, ambra, vanilka

  • 18.08.14

Za vznikem této vůně stála láska. Láska mateřská.

Beth Nonte Russell je zakladatelkou firmy a autorkou stejnojmenné knihy, vydané po příjezdu z Číny, odkud si neplánovaně dovezla malou dcerku, čínského původu, Lily.

Beth měla lilii, jako květinu, ráda už od dětství. Stejně tak i přetrvávala její láska k vůním. Velmi toužila vytvořit si jednu vlastní. Ve spolupráci s nosem Sarah Horowitz, ke které došlo přímo při osudovém telefonátu, kdy Sarah přesně vystihla to, jak Beth chce, aby parfém voněl.
Vše muselo být vyladěno do posledního detailu. Parfém měl otevírat srdce všech lidí :-)
Výtěžek z každé prodané lahvinky putoval do její neziskové organizace Golden Phoenix Foundation, která pomáhá opuštěným dětem (výstavba Lily domů) a snaží se tento společenský jev vymýtit.

A teď k vůni samotné.
První přičichnutí vzbuzuje emoce. Jako kdyby jste tu vůni důvěrně znaly. Je to něco, co hned chcete, protože je to zkrátka velmi dobré!
Na samotný popis vůně bych moc nekoukala. Není nijak moc vábný. Vůně je naprosto jiná.

Vše je od začátku tlumeno tou nejchutnější krémovou vanilkou. Hřebíček, ani citron Vás neudeří do nosu. Liči není otravné.
Flakon ukrývá tisíce těch nejkrásnějších lilií. Žádné, co by dusily. Jsou jakoby máčené ve zlatavě sladkém medu, na který dopadají sluneční paprsky. Vzduchem se šíří omamná vůně santalového dřeva.
Jsme na místě, kde je klid, mír a láska.

Nahlásit

Hodnocení parfému GoodTrueBeautiful Forever Lily

Líbí se mi (1) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama