Caline Sweet Appeal

Značka:

Grès

Rok:

2007

Složení (ověřené)

ovoce, kumkvat, neroli, jasmínový čaj, heliotrop, bílá čokoláda, santalové dřevo, pižmopačuli

Parfuméři:

Lorson Nathalie

Kategorie:

orientální - kořeněná

od 351 Kč
  • 06.01.16

Flakonek tedy zrovna žádný zázrak není, ale není ani vyloženě ošklivý, spíš obyčejný. První nástřik-ovoce-tak trošku zastřené, jakoby vanilkou, která sice ve složení uvedená není, ale já ji tam cítím. Vůně hned po nástřiku něčím připomíná moji oblíbenou Jesus del Pozo-In Black, potom se ovšem vydá vlastní, originální cestou. In Black je více úderný, Caline se tak nějak rozněžní a začne vykukovat pačuli s čokoládou, není ji tam ale nějak moc, jen takový závan, jako když otevřete pytlík s čokoládou v prášku. Každopádně nakonec z ní stejně nejvíc a nejdéle cítím takový ten typický a příjemný (alespoň pro mě) „Grés“ ocásek, nějakou kombinace, kterou cítím snad ve všech jejich parfémech a co se v mém nose zkombinuje ve vůni suché růže a ořezaných pastelek. Za sebe bych ji zařadila jako velmi lehkou, ovocnou orientální vůni, slaďounkou, ale ne ulepenou. Určitě z ní nikoho nebude bolet hlava a přežijí i kolegové v kanceláři.Výdrž je naprosto úžasná, na kůži i oblečení. Velmi se mi líbí a klidně bych si ji koupila znovu.

Nahlásit
  • 03.07.11

Gres produkuje poměrně levné ale kvalitní vůně. Taky originální. Sweet Caline je příjemná ovocně pačuliová (pačuli je tam tak akorát, já velké dávky moc ráda nemám, zde mi nevadí) vůně se od typově podobných liší lahodnou dávkou bílé čokolády, zajímavá a velmi přitažlivá kombinace. Na začátku je ovocně kyselá a svěží a postupně sládne a čokoládu cítím víc a víc.Čokoláda je to sušší, spíš kakaový prášek, než máslo. Spíše lehčí vůně s dobrou výdrží.

Nahlásit
  • 14.02.10

Osobně mohu doporučit okolí se velmi líbí, ledé mě zastavují a ptají se čím to voním. Cítím hodně ovoce, patchuli a bílou čokoládu, v pozadí je velmi sladká i když není tam v popisu vanilka ale já ji tam cítím asi to bude bílou čokoladou.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Grès Caline Sweet Appeal

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Grès Caline Sweet Appeal

Líbí se mi (26) 60%
 
Neutrální (12) 28%
 
Nelíbí se (5) 12%

Reklama


Reklama