Gucci Eau de Parfum II

Značka:

Gucci

Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: černý rybíz

SRDCE: jasmín

ZÁKLAD: santalové dřevo

Parfuméři:

Maisondieu Antoine

Kategorie:

květinově ovocná

  • 25.09.12

V parfémech mám černý rybíz většinou ráda. Le monde est beau od Kenza, to je přímo oslava na černou bobulku. Čestnou výjimkou budiž Rush od Gucci, z kombinace rybízu a pačuli se mi dělá vysloveně nevolno a nosit bych ho nemohla. Přitom jiným ženám sluší, ach ta chemie kůže…
Gucci Eau de Parfum II má v sobě černého rybízu taky dost,ale naštěstí žádnou pačuli.
Dokonalá, minimalistická elegance bez zbytečné tvrdosti, přeslazenosti, uřvanosti či podbízivosti. Tou růžovou barvou se nenechte zmást. Vůně je jemně nahořklá, právě díky rybízu, a elegantní. Možná některé z vás ucítí i jemný závan fialky. Překrásný drydown v podobě heliotropu(nasládlá vůně) , pižma a cedru(ikdyž pižmo cpou v dnešní době všude, nevadí mi to, mám u něj ráda tu jemnost a držení se u těla).
Výdrž je střední, ale i to je věc individuální. Určitě nesedne každému. Flakon je natolik těžký, že vám v případě ohrožení poslouží jako zbraň, třeba místo dlažební kostky. Můžete ho využít i jako těžítko, to už je na vás. Každopádně se v kabelce pěkně pronese:-). Mně se balení moc líbí.
Osobně ho vidím jako celoroční univerzální vůni, když sedne. Například má spotřeba je obrovská, 50ml spotřebuju za necelý měsíc.

Nahlásit
  • 21.02.11

Vůně mně rovněž zaujala až na druhý počich, tuším, že to mohl způsobit zkažený tester v parfumerii. Vůně je velmi optimistická a flirty. První závan je rybízový – ale nikoliv přezrálý až zkažený rybíz, ne, takhle voní rybízový keř na zahrádce – trochu listí, trochu dozrávajících bobulí. Žádná marmeláda, sladké to není vůbec. Trochu pepře, aby se nesladký základ nezdál nudný. Po chvíli se na kůži usadí něžný a jiskřivý rybíz s ostružinou podbarvený jasmínem. Jenže do hodiny to celé zmizí. Chvíli ještě cítím teplý hladivý santál, a pak je definitivně po něm. Škoda, že výdrž je tak mizerná, jinak je to krásná roztomilá, ale ne hloupá, celkem elegantní a moderní vůně.

Nahlásit
  • 29.04.10

Nebylo to zalíbení na první počich, nějakou dobu mě Gucci II svým způsobem míjel. Zároveň ovšem i něčím přitahoval … … rybízové vábení a podivná trpkost, která mi nedala spát. Trpkost za níž jsem tušila smyslnou hebkost. Vzrušující trpkost, jež upoutá a rozdráždí smysly, aby je potom ta druhá, krémová tvář vůně laskala a konejšila.
Nic tuctového … vnímám v této vůni čistý luxus a eleganci vysoké třídy. Nic řvavého … nenápadná podmanivost. Kouzlo okamžiku, který může mít tisíc podob … to je pro mne Gucci Eau de Parfum II.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Gucci Gucci Eau de Parfum II

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Gucci Gucci Eau de Parfum II

Líbí se mi (167) 67%
 
Neutrální (61) 24%
 
Nelíbí se (21) 8%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Začátek je nahořkle ovocný, velmi svěží, a právě tou nahořklostí se liší od jiných obvyklých „ovocenek“. Potom mi ovšem na ruce zeslábl do „růžové vodičky“, tedy slabé vůně podobné růži, kterou nemám moc ráda. Slabost byla naštěstí přechodná a Gucci II se vrátila k ovocně květinovému charakteru. Bohužel už ztratila zajímavě hořkou příchuť a...

číst více

Reklama


Reklama