Rush 2

Značka:

Gucci

Rok:

2001

Složení (ověřené)

HLAVA: narcis, konvalinka, palmové dřevo
SRDCE: frézie, růže, gardénie

ZÁKLAD: černý rybíz, pižmo, větvičník

Parfuméři:

Almairac Michel

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

od 29 Kč
od 775 Kč
od 1290 Kč
od 1630 Kč
  • 01.05.17

Mně se tato vůně líbí. Hned po nanesení mi připomínala křížence Omnia crystalline a DKNY Energizing. Vnímám ji nejvíce jako květinovo-pudrovou. Omnia není ani kyselá, ani sladká, DKNY je vyloženě do kysela. Tato je jakoby lehounce nasládlá. Hodí se na léto, ale myslím, že ani v zimě nebude vyloženě chladivá. Určitě je to vůně neobtěžující a ideální pro toho, kdo má rád lehké vůně. Výdrž na mně střední.

Nahlásit
  • 20.12.10

Nebudeme si nic nalhávat - ten flakón je příšerný a otřesný. Možná se pěkně vejde do knihovny, ale to je tak všechno. Aplikace je nešikovná, vzhled úděsný.

Důležitější je však obsah, že…

Začáteční závan je poměrně ostrý, snad trochu mýdlový nebo avivážový… něco mi to připomíná. Bílé květy ne v dusivém, ale ve svěžím a výrazném tónu.
U květin zůstáváme i v další fázi kde se krásně rozvinou frézie a gardénie. Rush 2 je totiž takřka výhradně květinová vůně… středně svěže seskupená kytice květů na pižmovém základě. Větvičníku se bát nemusíte, chypré vůně to rozhodně není černý rybíz bych v ní taky nehledala.
I když se o výdrži často diskutuje, na mě výdrž dobrou. Ke konci ji pak zase vnímám jako maličko pudrovou, ale spíš to bude tím, že mi Rush 2 evokuje vůni maminčiny poličky s kosmetikou kde nechyběl pochopitelně ani pudr. Mužům se myslím bude líbit…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Gucci Rush 2

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Gucci Rush 2

Líbí se mi (180) 68%
 
Neutrální (58) 22%
 
Nelíbí se (26) 10%

Hodnocení odbornice

  • 24.06.07

Rush 2 jsem moc dobře nevyzkoušela, protože zvěsti o jeho chabé výdrži bohužel nelžou (jistě, je to EdT, ale stejně). I z papírku byl skoro hned pryč. Je hlavně svěží, chvíli trochu do kořeněna, v závěru nejde do sladka, ale rozvine se do ovocně kovové svěžesti. Originální vůně, vhodná určitě i na léto. Před koupí vyzkoušejte, jak dlouho na...

číst více

Reklama


Reklama