Guerlain Aroma Allegoria Apaisant
 

Aroma Allegoria Apaisant

Značka:

Guerlain

Rok:

2001

Složení (neověřené)

HLAVA: frézie, pelyněk pravý
SRDCE: lípa, heřmánek, mimóza, ylang-ylang

ZÁKLAD: vanilka, pudrový tón

  • 22.10.11

Láska na první počich - krásná nasládlá bylinková vůně. Lipový čaj s medem, maličko heřmánku a nakonec doplněno jemným vanilkovým ocáskem. Měla jsem trochu obavy z pelyňku, ale ten jen z povzdálí kontroluje situaci. A drží dlouuuuuuho.

Nahlásit
  • 29.12.10

Aroma Allegoria Apaisant, přestože vznikla poměrně nedávno je už velmi těžko k sehnání. Jaká škoda, protože zajímavých bylinných vůní je skutečně pomálu.

Začátek je tak krásně… snoubí se v něm slaběji frézie ve velmi autentické podobě s hořkým pelyňkem, který není ani tak hořký, spíš jako když si přičichnete k sáčku čaje.
Krémově pak vůně pokračuje dál… máme tu medový heřmánek a lípu, jako když spolu obojí kvete ve slunci… a ta krémovitost, to je mimóza a ylang-ylang. Bílé květy však jen dokreslují a lehce nadzdvihají… lípa a heřmánek hrají prim.
Závěrečné pikantní pudrové tóny s vanilkou, která je tu také spíše na dokreslení… vůně se rozloží do jemných pudrových tónů s bylinnými akcenty. Tak zajímavě komponovanou vůni aby člověk skutečně pohledal. Dokonalá pro milovníky bylinek a pudrových vůní.

Nahlásit

Hodnocení parfému Guerlain Aroma Allegoria Apaisant

Líbí se mi (49) 71%
 
Neutrální (12) 17%
 
Nelíbí se (8) 12%

Reklama


Reklama