L'Instant de Guerlain

Značka:

Guerlain

Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: citrusový med, bergamot, mandarinka

SRDCE: magnóliová inkluze, arabský jasmín, ylang-ylang

ZÁKLAD: ambrová harmonie, santalové dřevo

Kategorie:

květinově sladká

  • 08.07.17

Tento parfém je medovo-citrónovo-vanilkový. Ja tam cítim aj akési bledoružové klinčeky-cíperky, môžbyť je to spomínaná magnólia. Je určite veľmi originálne namiešaný. Na mňa pôsobí až opojne, no nádhera! Je nositeľný celoročne, možno viac na chladnejšie obdobie. Toto je proste dokonalá parfumérska alchýmia od GUERLAIN!

Nahlásit
  • 27.08.13

Přívětivě vlezlá vůně medovocitronových pastilek na bolení v krku s kapkou magnolie. Famózní siláž. Trochu jednotvárná a lineární vůně, ale má nápad; a i když je protirýmová kombinace med+citron pro účel výroby parfému zcela zvrhlá, L´Instant se mi líbí čím dál tím víc. Doporučuji na zimu ;-)

Nahlásit
  • 03.06.10

Sladká (ale nepřeslazená), medová (ale neulepená)… to není pohádka o chytré horákyni, ale popis vůně. Med je doplněn ještě o vanilku a bílé kytky (obzvlášť magnólie je dobře znatelná). Po dvou hodinách, kdy bílé kytky vyvanuly, tak je nejkrásnější - jemný med se špetkou bílé čokolády a pražené mandle s vanilkovým cukrem…no prostě k sežrání. Univerzální vůně bez ohledu na věk, denní dobu, společenské postavení a roční období (jen v létě bych asi byla opatrná). A drží víc jak dobře. (zkoušena verze EdP)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Guerlain L'Instant de Guerlain

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Guerlain L'Instant de Guerlain

Líbí se mi (384) 72%
 
Neutrální (109) 21%
 
Nelíbí se (38) 7%

Hodnocení odbornice

  • 29.07.07

L'Instant, uvedený v roce 2003, patří mezi novější vůně od Guerlainu. A okamžitě při prvním přičichnutí je jasné, na jaké módní vlně se veze - na té vanilkově sladké. To znamená, že zrovna mému vkusu příliš nevyhovuje, ale milovnicím sladších, teplejších vůní vřele doporučuji vyzkoušet, protože v L'Instantu je tón, který nemůže nezaujmout - med...

číst více

Reklama


Reklama