Mon Précieux Nectar

Značka:

Guerlain

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: petitgrain, hořká mandle
SRDCE: jasmín, pomerančový květ

ZÁKLAD: smyslná dřeva, kadidlo, vanilka, bílé pižmo

Popis parfému:

Exkluzivní limitovaná edice 35 křišťálových fontán o objemu 1 litr, které byly vytvořené v belgických sklárnách Cristallerie du Val Saint Lambert.

Parfuméři:

Hammami Randa

Kategorie:

květinová

  • 15.03.12

Rychlý citrusový začátek se proměnil ve sladké mandle…a pak dlouho žádná změna. Ovšem po více než hodině nastoupily okvětní plátky poprášené štědrou dávkou pižma a naprosto nezaměnitelný petitgrain v kombinaci s nesladkými mandlemi. Shledávám jisté společné tóny s Dior Star......

Nahlásit
  • 13.01.11

Nebývale lineární Guerlain. MPN se mi hodně líbí pro svou exaltovanou něžnost, cítím krásný heboučký (a pořádně autentický!) pomerančový kvítek a mandle. Dřeva hrají druhé housle, ale vůbec to nevadí, protože, jak už to u Guerlaina bývá, drží celou kompozici pohromadě na pořádně bytelném základu. Po pár hodinách se mi MPN v podstatě slil do meruňky i s jádrem - pomerančový květ s mandlemi umí dělat speciální efekty - a pak se zase vrátil do původní podoby. Pro mě MPN je nádherné ztvárnění tance - chvíli těsně u sebe, jedno tělo, jedna duše, chvíli dva navýsost individualistické elementy, jejich síla spočívá v odrazu dokonalosti toho druhého.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Guerlain Mon Précieux Nectar

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Guerlain Mon Précieux Nectar

Líbí se mi (127) 93%
 
Neutrální (8) 6%
 
Nelíbí se (2) 1%

Reklama


Reklama