Guess by Marciano for Men

Značka:

Guess

Rok:

2009

Složení (neověřené)

mandarinka, pepř, zázvor, kořenité tóny, levandule, šalvěj, fialka, neroli, karambola, rozmarýna, eben, pačuli, ambra, kůžepižmo

  • 19.06.13

Výrazná počáteční nahořklá svěžest zmizela v závěji sladkého pepře a hladkého dřeva. Vůně postupně sládla, ale jistá kyselost zůstala stále přítomna - jako když se citrón zakápne medem. Po úplném rozvonění pak nasládle dřevitá suchá bylinná vůně s jemným kouřově koženým nádechem. Není to žádný výkřik luxusu ani originality, ale je dobře udělaná a výdrž má výtečnou.

Nahlásit
  • 19.03.11

Pronikavá mandarinka na úvod, s troškou koření (možná ten zázvor ?) a náznakem, jen stopově i pepř, ale brzy se to začne prolínat se záplavou sladké ambry - ale pořád jsou tam ty citrusy, za to asi může neroli. Po nějaké době, ke konci, se dá rozeznat docela sympatické konejšivé dřevo (údajně by to měl být eben, což nemohu potvrdit ani vyvrátit. Netuším, jak skutečný eben voní :-) ). Žádnej kulervoucí zázrak, ale za cenu levnější drogerovky docela příjemná vůnička. Pro citlivější povahy by mohla být dost výrazná a potenciální bolehlav.

Jo a ještě složení z basenotes.com:
hlava: zmražený zázvor, mandarinka, černý pepř
srdce: levandule, šalvěj, fialka, neroli, karombola, rozmarýna
základ: ebenové dřevo, pačuli, ambra, kůže, pižmo

Nahlásit

Hodnocení parfému Guess Guess by Marciano for Men

Líbí se mi (8) 47%
 
Neutrální (7) 41%
 
Nelíbí se (2) 12%

Reklama


Reklama