Guess

Značka:

Guess

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: zelené jablko, bergamot, lesní jahoda, tangerinka
SRDCE: pivoňka, magnólie, frézie, broskev, jasmín, ylang-ylang, konvalinka, červené bobule
ZÁKLAD: ambra, pižmo, větvičníkcedr

Kategorie:

květinově ovocná

od 20 Kč
od 106 Kč
od 102 Kč
od 358 Kč
od 251 Kč
od 374 Kč
od 359 Kč
  • 15.09.14

Krásná univerzální vůně na denní nošení. Na papírku je cítit jablko s trochou jahody přikrášlené magnolií, ylang ylang a „přiostřené“ troškou bergamotu. Na kůži úvod magnolie, ovoce citím jen tlumeně, rozpoznám jablko a broskev, po chvíli se vůně ustálí na příjemné mýdlovité směsce z květin a bergamotu. Je to taková chladnější vůně, čistá a svěží.
Na slepo kupovat jen pokud máte rádi magnolii! Konvalinek se bát netřeba, cítim je jen velmi velmi tlumeně. Pokud chcete nějakou ovocnou slaďárnu tak se této vůni vyhněte obloukem :D Ze začátku mi připomíná Victoria's Secret Dream Angels Desire, ale celkově se mi víc líbí Guess, je o špetku sladší a jemnější. Výdž dobrá a cena velmi příjemná.

Nahlásit
  • 28.09.10

Moje nejoblíbenější vůně, kterou zatím nic nepřekonalo. První přivonění a hned jsem se zamilovala. Voní jako čerstvý ovocný koktejl(bez mléka a jiných sladkých složek).Cítím tam mandarinky, pomeranče a do toho sladké červené ovoce. V pozdější části přijdou na řadu květiny jemné vůně. Výdrž královská, voní celý den. Velmi mi ji chválí muži:-)

Nahlásit
  • 01.03.10

Guess - moderní, sebevědomá a elegantní vůně, probouzející energii. Ve vůni je dominantní červené ovoce, pro můj nos především rybíz, a květiny přizvukují z pozadí. Není to ale vůně ukřičená. Je výraznější, ovšem vnímám to u ní jako pozitivum. Nesklouzává do roviny laciných ovocenek, které vezmou po chvíli do zaječích. Je to slušně povedená vůně střední cenové kategorie a velmi univerzální.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Guess Guess

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Guess Guess

Líbí se mi (84) 59%
 
Neutrální (36) 25%
 
Nelíbí se (23) 16%

Reklama


Reklama