Un Jardin Sur Le Toit

Značka:

Hermès

Rok:

2011

Složení (neověřené)

jablko, hruška, růže, zelená tráva, bazalka, magnólie, kompost

Parfuméři:

Ellena Jean Claude

od 29 Kč
od 269 Kč
od 1089 Kč
  • 11.03.14

Žádná ovocenka ! Hned první dojem - probouzení se jarní přírody, vlhká zem a rašící tráva. Tento ryze „venkovský dojem“ trvá jen okamžik a je vystřídán městskou elegancí francouzského parku, kde se procházíte ihned poté, co jej zahradník pokropil.
Svítí slunce a ve vzduchu je cítit příslib něčeho drahého a vyjímečného - procházka po
francouzské metropoli , tak jak si ji představuji v jejích nejlepších částech : upravené parky, drahé butiky, elegantní dámy oblečené v tradičních značkách a s kabelkou Hermes. Je to závan zeleně a přírody vonící u stolku v pařížské kavárně .

Nahlásit
  • 27.04.13

Ze zahrad nejméně povedená. Od začátku ovocný bonbón. Vím, že zahrada uprostřed města na střeše je uměle vytvořený zelený bod. Ale tak umělá být nemusí. Ta nasládlost mi tam vadí. Drží dobře, ale zahradní tóny (jakékoliv) jsou slabé a vystupuje hlavně ta nasládlost.

Nahlásit
  • 17.02.12

Letní ráno, posečená tráva v zahradě, kde spadlo pár nezralých kousků ještě poměrně kyselého ovoce, svěží dřevo- znáte tu šťavnatou vůni, když se ořezávají větve ovocných stromů. Čistá příroda, nic umělého, svěží, lehká ovšem držák. Hermes prostě letní vůně umí na jedničku!

Nahlásit
  • 06.01.12

Přiznám se, že pod vlivem názvu jsem čekala kompozici spíš suchou, bylinkovou a značně zelenou. Ve složení ale hraje prim jablko a hruška a obě tyto složky jsou ve složení opravdu hodně znát od začátku až do konce. Mezi nimi pak nenápadně prostupují tóny velice podobné Un Jardin Sur Le Nil (ovšem bez hořkosti grepu a puškvorce). Vlastně jsem měla pocit, že zkouším jen nějakou ovocnější odnož Nilu a právě proto bych Un Jardin Sur Le Toit doporučila k vyzkoušení všem, kterým se líbí Nil, ale vadí jim v něm příliš mnoho citrusů a ta charakteristická hořkost nebo milovnicím osvěžujících vůní typu Delicious. Mě osobně se Toit nelíbí, té ovocné svěžesti je v ní na můj vkus příliš. Z řady „Jardin“ ji považuju za nejhorší.

Nahlásit
  • 10.07.11

Jemná svěže zelená vůně s frézií - je taková „třpytivá“, plná energie, ale zároveň i klidná, navozující pohodu.. Připomíná mi jemnou verzi Nilu - bez puškvorce. Velice překvapivá je výdrž - po 3 hodinách stále stejně intenzívní jako po nástřiku.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Hermès Un Jardin Sur Le Toit

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Hermès Un Jardin Sur Le Toit

Líbí se mi (105) 66%
 
Neutrální (40) 25%
 
Nelíbí se (13) 8%

Hodnocení odbornice

  • 25.07.12

Un Jardin Sur Le Toit (taky Hermès, ale to určitě víte) se mi moc nelíbil, já na ty dužnaté vodní vůně moc nejsem, ovšem kdo na ně je, ten si bude lebedit. Un Jardin Sur Le Toit je hodně vlhká, ze začátku voní jako směs hrušek, leknínů, melounu a květin a postupně se rozplývá v docela realistickou zahrádkovou vůni: trochu posečené trávy, nějaké...

číst více

Reklama


Reklama