Effusion Woman

Značka:

Iceberg

Rok:

2001

Složení (ověřené)

HLAVA: plod mučenky, kiwi, grapefruit

SRDCE: frézie, fialka, růže, jasmín, muškátový oříšek, hřebíček, kardamom

ZÁKLAD: bílý cedr, santalové dřevo, guajakové dřevo, pižmo, vanilka

  • 11.01.12

Tiez som ju pred davnymi rokmi dostala ako dar, bola to trefa absolutne mimo moj vkus. Vtedajsi aj dnesny :) K voni samotnej: spravny postreh, flakon sam o sebe vela napoveda o vyraze vone. Prevladaju citrusy a korenie, velmi vyrazne inklinuje k vyslovene panskym tonom. Zaklad je drevity a vanilka…hm, to si uz naozaj nepamatam, mozno sa kdesi mihne, ale len ako tien a na celkovom vyraze vone ju nie je poznat.

Nahlásit
  • 10.01.12

Tuhle vůni jsem si kdysi koupila naslepo. Jednoduchý, jakoby přísný a moderní flakon docela napovídá, jaký obsah vůně je. Chladná, ostrá, kořeněná, přímočará vůně až neosobní , pro milovnice sladkých, pudrových nebo dokonce orientálních vůní opravdu nebude to pravé. Pro mě to byla neutrální vůně pro chvíle, kdy jsem ani moc nechtěla působit jako žena, na pracovních schůzkách třeba. A docela dobrý tip na neovocnou letní vůni, v létě voní řekla bych nejlépe, v zimě se mi nelíbila vůbec, působila až příliš pánsky. Nakonec jsem ji poslala dál, ale je to jedna z vůní, kterou lze koupit naslepo i jako dárek, pokud víte, že dotyčná preferuje unisexové vůničky.

Nahlásit
  • 07.12.11

Tento parfém v první chvíli voní jako pánský. Pak se rozleží a najednou zjemní na dámský. Rozhodně je kořeněný a těžší, někdy se mi líbí moc, někdy ho nemůžu. A tak ho mám jednodušše v autě a když zapomenu nedej bože aktuální parfém, mám při ruce pohotovost „ledový hrad“. Pro mladou holčinu na pláž tato vůně není. No, i když…

Nahlásit

Hodnocení parfému Iceberg Effusion Woman

Líbí se mi (7) 37%
 
Neutrální (5) 26%
 
Nelíbí se (7) 37%

Reklama


Reklama