Jacomo for Her

Značka:

Jacomo

Rok:

2005

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, zeleň z hyacintu, konvalinka

SRDCE: růže, ylang-ylang, heliotrop, hloh
ZÁKLAD: cedr, ambra, santalové dřevotonka

Parfuméři:

Couture Marie-Aude

  • 17.11.12

Jacomo for Her je příjemná vůně dřevitě zeleného charakteru. Myslím, že by byla vhodná i pro muže. Sladká tak akorát (spíše méně) a zelená mile osvěžujícím způsobem. Jak je již zde zmiňováno, je skutečně lehčí orientálkou. Santal, tonka a ambra vůni uhlazují, zjemňují a společně vytváří lahodný tón. Konvalinka s růží vůni zpestřují a dodávají ji na ženskosti. Vůně konvalinky se postupně ztrácí a spojí se s celkovou zelenou kompozicí. Vůně růže přetrvává v menší míře i nadále. Cedr s bergamotem a další podobné složky, které vůně má vytváří vlahý a téměř jako by orosený podtón. Vůně je zároveń i jiskrně ostřejší. Líbila by se mi i v teplém počasí. Ale je možné se s ní potěšit kdykoliv, kdy je nálada a chuť na vůni, která není příliš sladká, je osvěžující a zároveń má v sobě měkkost a příjemné tajemno, které orientální vůně vlastní.

Nahlásit
  • 28.12.07

Jacomo for Her je příjemná svěží mýdlová vůně, pokud to nebude považováno za klišé, tak tedy „vůně čistoty“, pro běžné nošení nejvhodnější asi na jaro nebo na léto, nebo v soukromí jako příjemné osvěžení kdykoliv. Jestliže se některé svěžejší citrusové a jiné vůně označují jako „zelené“, pak k této by se asi nejvíce hodilo označení „růžová“ (a to nikoli nutně v důsledku asociace s barvou vůně samotné a jejího obalu).

Nahlásit

Hodnocení parfému Jacomo Jacomo for Her

Líbí se mi (12) 60%
 
Neutrální (4) 20%
 
Nelíbí se (4) 20%

Hodnocení odbornice

  • 08.04.08

Jacomo for Her je taková lehčí orientální vůně. Velmi z ní voní santalové a cedrové dřevo, srdce je růžové s příměsí ylang-ylangu, z hlavy prolíná něco málo bergamotové svěžesti. Po rozvonění má i trochu mýdlový nádech. Připomínala mi ze začátku díky tomu santalu hodně utlumenou Samsaru; jakmile se však rozvoněla, nabrala až, dalo by se říct,...

číst více

Reklama


Reklama