Fresh Woman

Značka:

Jaguar

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: ananas, grapefruit, meloun
SRDCE: máta, lilie, fialky, rajčatové listky
ZÁKLAD: ambra, vanilkapižmo

  • 21.11.11

Začátek je sice takový podivný mišmaš, ze kterého se ale naštěstí rychle vylouplo rozmačkané jehličí s ledem a trochou kyselejšího ovoce. A celá vůně se uhladila a zjemnila. Dost zajímavá a nekonfliktní neovocná vůně s dobrou výdrží - a vhodná na léto.

Nahlásit
  • 28.09.09

Já jí říkám „citrusově-vodní“, jestli něco takového existuje. Je velmi jemná i v obrovské aplikaci. Mám pocit malé výdrže. Můj syn ji střídá se svým L'Eau par Kenzo a tvrdí, že vydrží dost. Dá se říci, že je tedy unisex.

Nahlásit
  • 26.09.09

Tak to je nádhera!!! Classy a přitom ovocná/vodní.Jemná, neřve, neuráží, neleze na nervy.Představuji si k ní mladší dámu v kahotovém kostýmku, či halence v kanceláři.Se­bevědomou sympatickou ženu.Ženu na svém místě.Denní nenápadné líčení.Žena je pohledná, má svůj styl oblékání sportovně-elegantní.Má smysl pro humor a dobře vychází s muži.Má nadhled.Je natolik spokojená sama se sebou, že se nemusí nápadně líčit, oblékat, vonět, nápadně se chovat.Stačí se jí usmát, úsměvem řekne vše.Nespěchá, je uvolněná, profesionální.
Vůně samotná je nádherná, univerzální, nebude nikomu vadit ani ve vedru v přeplněném autobuse.Žádnou „vadící“ složku jsem nenašla.Ale není to žádná tuctovka.Zkrátka jsem z ní nadšená.

Nahlásit

Hodnocení parfému Jaguar Fresh Woman

Líbí se mi (24) 52%
 
Neutrální (17) 37%
 
Nelíbí se (5) 11%

Reklama


Reklama