Jean Patou Hip
 

Hip

Značka:

Jean Patou

Rok:

2001

Složení (neověřené)

HLAVA: grep, růžový pepř, červené bobule, rebarbora

SRDCE: lipový květ, růže

ZÁKLAD: pižmo, santalové dřevo

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

  • 18.03.13

Grep s medem se mi líbí, a moc! Úplně se mi sbíhají sliny… Normálně citrusy (s výjimkou bergamotu) v parfémech moc ráda nemám, do medu se obvykle taky nehrnu, je na můj vkus příliš hustý, těžký a lepkavý. Ale tady je to paráda!
Lehce nahořklý, svěží grep zakápnutý lipovým medem…jedna složka krotí druhou a dohromady je to báječné kombo. Vůně na léto jak dělaná, ideální pro ty, co by rádi něco sladkého s lehce „sirupovitými“ tendencemi, ale nechtějí se uchylovat k přespříliš ovocným „Eskádkám“.
Edit: Myslela jsem si, že grep+lípa budou do veder jak dělané, jenže jsem podcenila med - občas se ozýval docela silně a ideální to nebylo. Do tepla ano, ale ne když se už vařím ve vlastní šťávě :-D

Nahlásit
  • 15.09.09

Složení - grep, paprika, růže, lipový květ

Už složení napovídá, že to nebude nic tuctového. Vůně začíná čistě grepově, pak se do ní začne vkrádat cosi, co je též cítit v DKNY. Tady to bude zřejmě ta paprika , která po chvíli začne nabývat jasnější obrysy a podobnost s DKNY trochu zmizí. Pak se dostaví růže. V kombinaci s paprikou, to nebude pro každého stravitelné. Paprika s grepem ale dominuje. V tom se zjeví náhle medová sladkost lipového květu. Opravdu nic tuctového, inzerované složení je opravdu vyčichatelné. Neotřelá kombinace bude zřejme na dost lidí působit jako spolehlivá nauzeo-vomitující vůně. Ale fakt, to jste ještě nečichaly :-)nebo si rozkrojte grep, na něj nakrájejte papriku na kostičky, přelejte lipovým medem a na stůl postavte vázu s růžemi. A pak papejte. No, když na to máte chuť, tak se to dá zvládnout.A já mám sběratelský kousek, na který se budu většinou dívat.

Nahlásit

Hodnocení parfému Jean Patou Hip

Líbí se mi (4) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama