Jennifer Lopez Still
 

Still

Značka:

Jennifer Lopez

Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: saké, bílý pepř, mandarinka, čaj Earl Grey
SRDCE: růžová frézie, zimolez, pomerančový květjasmín

ZÁKLAD: santalové dřevo, pižmo, ambra

Kategorie:

citrusově květinová

od 99 Kč
od 285 Kč
od 303 Kč
od 514 Kč
  • 23.06.17

Krásná čajovka ozvláštněná pepřem, který jí dává šmrnc. Můžu ji jen v létě, kdy se nádherně rozvoní, v chladnějším počasí může být taky pěkná, ale pro mě je to prostě letnička, hlavně když všude kolem sebe cítím citrusy a vodní květiny, tak je to příjemná změna. Výdrž je obstojná, vzhledem k ceně parádní, vydrží i víc jak půl dne, postupně odeznívá pepřový tön a zůstává jemný čaj s růží (aspoň já ji cítím). Není co dodat, za mě trefa do černého :).

Nahlásit
  • 30.10.11

Zpočátku cítím pouze jasmín. Jeho vůně je opravdu intenzivní, jako když projdete okolo kvetoucího jasmínového keře. Časem mi jeho intenzita začne vadit. Jasmín je jednou z květin, které v parfémech moc mít nemusím (nemám ráda ani jasmínový čaj). Teprve po rozložení začnu cítít mandarinky. Možná i broskve. Pak i něco štiplavého - možná pepř. Řekla bych, že tato vůně je velmi ženská a hodí se k mnoha různým příležitostem i ročním dobám, hlavně na jaro a léto. Mě bohužel moc nesedí.

Nahlásit
  • 01.01.11

První tóny jsou pochopitelně svěží, jemně, sladce (mandarinka)… mám ráda tenhle citrus v počátku. Pepřové tóny tam jsou, ale nejsou to ty ostré tóny černého pepře, ale spíš jemné, lehce štiplavé a jaksi zastřené tóny slabšího bílého pepře.

V druhé fázi se pak krásně rozvlní bílé květy, přesně, jak je mám ráda… nejvýrazněji voní jasmín, příjemný, svěží jasmín. Ten je doplněn pomerančovým květem… frézie skoro necítím.

Základ je na pižmovém základě, santal a ambra jsou skoro nepatrné.
Celkový dojem je pro mě bílý čaj s jasmínem. Osvěžující, navozující příjemnou atmosféru.

Výdrž je velmi dobrá a silage ještě lepší. Nečekala bych to u vůně tohoto typu, ale řadím ji mezi jednu z nejlépe držících vůní.

Nahlásit
  • 22.07.10

Čajová vůně 3v1 - nejprve čaj svěže ovocný se špetkou pepře, posléze osvěžující ledový čaj s frézií a nakonec pižmově uhlazený nefalšovaný bílý čaj s jasmínem a pomerančovým květem od Picwicku. Vůně svěží, přesto jemná, evokující klid a pohodu. Shledávám dost podobné rysy s Green Tea od Parfums Victor.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Jennifer Lopez Still

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Jennifer Lopez Still

Líbí se mi (88) 59%
 
Neutrální (43) 29%
 
Nelíbí se (17) 11%

Hodnocení odbornice

  • 15.06.07

Začátek Still je pěkně šťavnatý, mandarinkový, trochu „vypíchnutý“ pepřem. Postupně přechází do květinova. Jedná se o podobnou nemilosrdně svěží vůni jako je Lacoste Pour Femme nebo 212, ale blíží se spíš té druhé, která je o něco jemnější, květinovější. 212 na mě také působila vyváženěji a luxusněji, Still mi přišla taková… obyčejná. Chvílemi...

číst více

Reklama


Reklama