Jil

Značka:

Jil Sander

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: červený pepř, mandarinka, levandule

SRDCE: lilie, kosatec, heliotrop
ZÁKLAD: vanilka, pižmo, pravá ambra

Parfuméři:

Jovanovic Bruno, Polge Olivier

od 539 Kč
  • 27.12.15

Pižmová, vanilková, pudrová vůně ozvláštněná levandulí. Štiplavý úvod brzy vyprchá a nastoupí květinové srdce. Svěží vlahostí květin začne po pár desítkách minut vzlínat a hlásit se o pozornost tu pižmo, tu vanilka. Na mojí kůži má vůně i nepřehlédnutelný pudrový nádech, který se, jak vanilka prachovatí a květiny vyprchávají, může chvilkami zdát až lehce dusivý. Naštěstí je tu pořád něco bylinně drsného, co vůni uzemňuje. Drží se spíš u těla, ale vím o ní. Vydrží nějakých pět šest hodin, mizí spořádaně všechny složky pospolu, nenechává ocásek. Elegantní a ženská vůně s jiskrou v oku.

Nahlásit
  • 22.05.15

Veľmi pekná, v úvode svieža - až jemne citrusová. Srdce je sladučké, ako prvé ma napadli pralinky a čokoláda.. Základ vône sa od srdca výrazne nelíši, iba jemne sládne. Celkovým dojmom na mňa pôsobí čisto a sladkosť je príjemná a nevtieravá. Flakónik je taktiež pekný a čierno - ružová kombinácia zaujímavá.

Nahlásit
  • 01.04.15

Keď si nastriekam túto voňu, predstavím si uhladenú sexicu v strohom kostýme, pod ktorým má čierny korzet a podvazky. Voňa má v sebe niečo mužské, možno to je levanduľa, ktorú tam výrazne cítim. Pripomína mi Chloe Eau de Fleurs Lavande. Je tam aj veľa vanilky a mandlí. Je sýta, výrazná, napriek tomu jemná a makká. A má neskutočú výdrž, až sa mi „zažerie“ do pokožky.

Nahlásit
  • 27.06.13

Po nástřiku je hodně výrazná a svěží. Díky mandarince a levanduli cítím vůni čistého prádla. Pak se vůně ale otočí úplně někam jinam a snad díky vanilce to začne být druhá kůže ženy. Skvělá výdrž a hlavně vůně má nádherný vývoj. Podle mne je to vůně, která se dá nosit na každou příležitost a přesto nezevšední.

Nahlásit
  • 03.04.13

Zaujímavý flakón, nežne ružová s tvrdou čiernou linkou. Vôňa je nežne ženská, vhodne doplní nositeľku v strohom kostýme a prísnych okuliaroch. Dodá jej sexapeal, ako keď spod blúzky vykukne čipkovaná podprsenka. Krásna ženská vôňa.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Jil Sander Jil

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Jil Sander Jil

Líbí se mi (278) 74%
 
Neutrální (69) 18%
 
Nelíbí se (31) 8%

Reklama


Reklama