Jil Sander Sensations
 

Sensations

Značka:

Jil Sander

Rok:

2000

Složení (neověřené)

Kategorie:

květinová, orientální

od 559 Kč
  • 15.02.11

Pořád přemýšlím, co jen mi ten flakón připomíná a teď docházím k závěru že takové to kolečko pro děti, když jim rostou zuby, nebo nějakou hračku… každopádně mi přijde zajímavý (i když nevím, zda přímo senzační). Podle značky a složení nečekám žádnou pecku, ale mohla by to být docela pěkná vůně.

Mandarinka a bergamot? Kdyby tím snad začínal i Hypnotic Poison, tak se mi bude líbit, protože tohle je kombinace, kterou já tedy opravdu můžu. Pak na mě hned vykoukne tonka… hřejivě hebká… je to taková intimní vůně ženského těla. Pomerančový květ ani jasmín nejsou výrazné, spíš se jejich vůně jakoby převaluje v teplém vzduchu a tak v této vůni voní.
Krásná by byla v letním večeru na rozpálené pokožce někde na jihu… v zimě by nevynikla, je jemná, ale zároveň rafinovaná… na spánek nebo ležérní svádění… pižmo, tonka, květy… škoda snad, že není výraznější, protože to by skutečně senzační bylo…

Vůně je jako ten flakón… v podstatě na ní nic není, ale nedá vám spát a bude vám vrtat v hlavě, budete nad ní přemýšlet… Je dobrá, skutečně dobrá. Připomíná mi něco z dětství, ale co…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Jil Sander Sensations

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Jil Sander Sensations

Líbí se mi (79) 69%
 
Neutrální (24) 21%
 
Nelíbí se (11) 10%

Hodnocení odbornice

  • 04.01.08

Voňavá květinová vůně s uklidňujícím působením, blažené poleženíčko na měkké pohovce potažené bílým plyšem. Sensations je v zásadě orientální, její základ tvoří ambra, pižmo a mléčné tóny. Na základu spočívají hebké, plné květiny.

číst více

Reklama


Reklama