All About Eve

Značka:

Joop!

Rok:

1996

Složení (neověřené)

HLAVA: jablko, broskev, aksamitník, zelené tóny
SRDCE: jasmín, konvalinka, heliotropin, skořice

ZÁKLAD: vanilka, tonka, pačuli, santalové dřevo

Parfuméři:

Almairac Michel

  • 20.10.16

Zvláštní vůně jablka, spíše sladkokyselého, k tomu se přidá sladkost broskve. Cítím ještě něco jiného syntetického ke konci, něco mi tam nesedí.

Jsem z ní rozpačitá. Svým způsobem se mi líbí, ale asi jen občas. Zkouším na podzim, možná by se hodila na jaro? Plus hrozná výdrž jablka i broskve, takže známka 3.

Nahlásit
  • 20.08.13

Nejdřív svěží jablko, ale ne zelené a la Light Blue, spíš takové to žlutočervené nebo žluté, šťavnaté a sladké. Za moment se do toho začne vkrádat špetka skořice a směs květin, chvilkami se mihne syntetický ocásek.
Až tak špatné to v porovnání s jinými jablečnými vůněmi není, ale parfém na tohle téma se dal udělat i líp. Odvážněji.

Nahlásit
  • 26.10.12

All about Eve…jedna z mých úplně prvních značkových vůní, první jsem si pořídila někdy v roce 1998, takže k ní mám nostalgický vztah. Pro mě spíše gurmánská než ovocná, hřejivější než svěží. Jablko, vanilka, skořice.....ma­minčin štrúdl, ideální na podzim a zimu. Je to ale úplně jiný kalibr než jablečné vůně typu DG Light Blue nebo variace DKNY Be Delicious, to jsou pro mě typické svěží ovocenky, které mému nosu nesedí. All about Eve je méně syntetická, více kořeněná a teplá. Není úplně běžně k dostání, ale některé e-shopy ji stále mají a úplně běžně ji seženete v Německu v síti parfumerií Muller. Výdrž má solidní a je velmi kladně hodnocena okolím, zejména muži :-)

Nahlásit
  • 14.02.12

Jablečný kompot, jablečný závin, červená jablka, hřebíček a skořice. Nestříkejte na ruku, nebo hrozí, že si ji ohryžete-tak chutný je All about Eve. Výdrž výborná a vůně se nikam neposouvá. Stále je to kompot, závin a koření.

Nahlásit
  • 04.06.10

Jablko - nejdřív štavnaté zelené, mírně nakyslé a hutné (žádná jablečná vodička). Postupem času nakyslost pomalu mizela a ze zeleného jablka se pomalu stávalo jablko červené, teplé, vanilkou mírně oslazené (takové, jaké nám kdysi babička pekla v troubě - jen místo vanilky sypala vanilkovým cukrem).

Nahlásit

Vlastnosti vůně Joop! All About Eve

Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Joop! All About Eve

Líbí se mi (96) 56%
 
Neutrální (44) 26%
 
Nelíbí se (31) 18%

Hodnocení odbornice

  • 03.06.07

All About Eve, vůni z roku 1996, na kterou už v parfumeriích narazíte jen tu a tam, mám nově ve své sbírce miniatur. Když jsem flakonek otevřela, okamžitě mě zaujala vůně tekutiny uvnitř - vonělo to jako nějaké jablečné víno nebo likér, říznutý karamelem nebo nějakým sladkým bonbonem. Podobně voní i po nanesení na kůži - výrazné zelené jablko,...

číst více

Reklama


Reklama