Joop! Le Bain

Značka:

Joop!

Rok:

1988

Složení (neověřené)

Parfuméři:

Almairac Michel

od 178 Kč
od 529 Kč
  • 11.07.17

Její mladší kopie LR Classics Hawaii vyzkoušena a zakoupena jako první, aniž bych znala Joop! Le Bain. Ač jsem VŽDY zastáncem originálu, voněly mi obě vůně stejně. Snad jen LR kopie se mi zdála ze začátku trochu peprnější a sušší. Možná to ale bylo jen počáteční nadšení, když jsem na první čichnutí našla „tu pravou“ vůni pro mě.

Začátek mi připomíná suché květy bohatě posypané voňavým pepřem. Za okamžik se rozvine do hluboké květinové smršti s balzámovým nádechem a vanilkou v patách. Mé okolí někdy LB přirovnávalo k jablečnému koláči, já osobně jej tam cítím na konci, pěkně něžně, nepřeslazeně s trochou karamelu a skořice.

Je to má nejoblíbenější denní a občas i večerní vůně. Mám na ní náladu vždy pro její výjimečnost a neokoukanost. Zatím má jasná favoritka.

Nahlásit
  • 09.01.14

Hned po nástřiku je to jako slivovice, cítím jenom alkohol. Neuplyne ani chvíle a já cítím příjemné ovocné tóny, ale pořád je to ovoce naložené v alkoholu. Jenže pak se začne vůně usazovat do příjemné tělové vanilky a tak vydrží hodně dlouho. Pro mne vhodná do práce, kdy se chci cítit přiměřeně žensky a příjemně vonět sobě i okolí.

Nahlásit
  • 20.08.13

Začalo to hořící gumou s cukrem (opravdu lahůdka, mňam! :? ), po nějakých dvaceti minutách se to „zvrhlo“ na dvojníka JPG2, jen to pižmo tady tak nedrhne a v závěru je to trochu sladší. Nevím, co jsem od Le Bain čekala, ale vím, že tohle to nebylo.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Joop! Joop! Le Bain

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Joop! Joop! Le Bain

Líbí se mi (125) 77%
 
Neutrální (30) 18%
 
Nelíbí se (8) 5%

Reklama


Reklama