Jovan Fresh Musk

Značka:

Jovan

Rok:

1996

Popis parfému:

Jovan si za stopnutí výroby Fresh Musku, báječné vůně v zelenooranžovém flakonku, vysloužil velkou nevoli u jeho milovnic. A že jich u nás bylo. Všechny svorně doufáme, že ho jednou zase v regálech uvidíme. Existuje nějaká naděje, že ho Jovan skutečně začne zase vyrábět?
Ne. Přinejlepším velmi, velmi mizivá. Za prvé, Jovan Fresh Musk není celosvětově oblíbený, u nás byl sice velmi populární, ale zahraniční zákaznice v zemích, které hýbou trhem, se ho nijak zvlášť nedožadují. To, co by se mohlo jevit jako mohutná vlna milovnic Fresh Musku je ve skutečnosti zanedbatelný kroužek. A za druhé, Jovan nikdy neobnovil výrobu žádné ze svých zrušených vůní, a to ani těch, které jsou skutečně poptávané v zemích, kde by to pro něj mohlo být obchodně zajímavé.

  • 01.03.09

Stále na ni vzpomínám, nahradit tuhle vůni se mi prostě nepodařilo. Vždy mi evokovala deštný prales, exotické voňavé květiny, přitom vůbec nebyla těžká.

Nahlásit
  • 08.02.08

Tohle je jediná vůně z drogerie (=ne parfumerie), na kterou jsem nezapomněla. Kromě první Gabriely Sabattini, ale na tu v opačném smyslu. Byl opravdu velmi příjemný, flakon moc povedený a poměr ceny a kvality byl skoro neuvěřitelný :-) Pokud je pravda, že se přestal vyrábět Calyx, tak tomu říkám tragédie ;-) Jovan Fresh Musk je pro mě nahraditelný a nahrazený.

Nahlásit

Hodnocení parfému Jovan Jovan Fresh Musk

Líbí se mi (103) 91%
 
Neutrální (9) 8%
 
Nelíbí se (1) 1%

Reklama


Reklama