White Musk for Men

Značka:

Jovan

Rok:

1992

Složení (neověřené)

HLAVA: citrusy, máta, tymián, jablko Granny Smith, meloun
SRDCE: hřebíček, pelargónie

ZÁKLAD: bílé pižmo

Kategorie:

květinově ovocná

  • 13.06.14

Prísľub bieleho pižma otvára nenápadný mentolový akcent. Potom sa zjavia kvetinky, trošku ovocia a zmiešajú sa do krémovo hladkej, jemne sladkej kompozície. Ďalej sa vyvíja už len lineárne, nejde príliš do priestoru, ale pripomína sa akcentom čistoty (teplého tela), zároveň stále vyznieva sviežo. Napriek všetkým nežným atribútom si viem parfém predstaviť najviac na mužskej pokožke (všetkých vekových kategórii). Aj striedma aplikácia zaručí dobrú výdrž ako na pokožke, tak na oblečení (aj v teplom počasí). Vintage parfém s nadčasovým obsahom.

Nahlásit
  • 26.07.12

Dnes moje premiéra !!! Nádhera - malinko jsem se obávala protože - for men - /for woman jsem nesehnala ani kdybych se rozkrájela/ ale nebyo proč. Je to vůně nádherná - můj další favorit po DG Feminine.....Sladko - jemně-mošusovo-ovocno-květinová - a opojná. Na léto jako stvořená. Tahle vůně má svou tvář a názor - už na první přičichnutí - velká láska. Navodí pocit dokonalé čistoty a pohody. Žádné tóny v ní nejsou agresivní a neruší. Velmi povedená a vyvážená - ženy nebojte se ne vždy platí že " for man" znamená těžká, kořeněná, pálivá a „typicky mužská“......Jen jsem trošku zklamaná, že jsem ji neobjevila už dřív - za tenhle peníz některé tzv. luxusní vůně nesahají této ani ke kotníkům !

Nahlásit
  • 09.02.12

Čistá, lehká (velmi), ovocná (broskvová možná) vůně. Klidně unisex. Nosím ji fitka, i na zpoceném těle zůstává způsobná. Mohl bych jí vytýkat nevýraznost (ale to může při některých příležitostech být výhoda), možná neoriginalitu a třeba i to, že ty broskve (které tam vlastně vůbec nemají být) jsou tak trochu z prášku, ale za tyhle peníze ?

Ještě doplním složení:
Hlava
hřebíček, máta, citrus
Srdce
pelargónie, tymián
Základ
meloun, zelené jablko

Nahlásit

Vlastnosti vůně Jovan White Musk for Men

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Jovan White Musk for Men

Líbí se mi (12) 92%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (1) 8%

Reklama


Reklama