Kate

Značka:

Kate Moss

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: pomněnka, červený pepř, pomerančový květ

SRDCE: konvalinka, heliotrop, magnólie, pivoňkarůže

ZÁKLAD: pačuli, santalové dřevo, pižmo, vetiver, ibišek pižmový

Parfuméři:

Lorson Nathalie

Kategorie:

květinová

  • 30.10.14

První vůni od Kate Moss mám již několik let, a protože jsem se k ní jako každý podzim opět vrátila, rozhodla jsem se jí trochu napravit image. Občas bývá označována jako drogeriovka, tuctová svěženka, ovocenka a nazývána i jinými, poměrně degradujícími jmény. Asi to cítím trochu jinak; tato vůně je mou stálicí na podzim a na jaře, kdy se rtuť teploměru pohybuje někde pod dvacítkou, fouká vítr, obloha se zatáhne, ale slunce má ještě (nebo už) poměrně sílu. Ráno ze skříně vytáhnu černou koženou bundu, úzké džíny a nastříkám se Kate. Nesmím to přehnat - je to docela držák a v prvních minutách dominují ostré pepřové tóny, mírně podbarvené sladšími notami - nejspíše uváděný pomerančový květ. Brzy jednoznačně zavoní růže, nikoliv sladká, jakou si pamatuji ze silných bulharských voňavek někdy z přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, ale taková trochu vlhká, jakoby nezralá. Určitě jí v tuto chvíli už vydatně sekunduje pivoňka. Vůně postupně trochu hořkne, dá se říci, že si notuje s mojí koženou bundou. V prvních dnech po letním a zimním návratu ji vnímám velmi intenzivně ještě v odpoledních hodinách. To už je pikantně hořkosladkokyselá, ale velmi velmi příjemná.

Nahlásit
  • 13.12.12

Nejdříve nastal udiv. Tohle je od Kate Moss ? Podobá se parfémům z drogerie. Jdou použít a jdou snést. Všednost, žádný zázrak. Ale nenechte se zmást prvními okamžiky. Dejte vůni trochu času a příjemně vás překvapí.
V počátku nasládlá ovocná vůně pro patnáctileté slečny. Jednoduchá. Zdá se mi, že voní i po malinách a jahodách. Z květin je znatelná pivońka a jemná vůně růží. Chvíli mi připomíná Fleur Cherii. Postupně začíná být vůně sametová a příjemně jemně dřevitá. Pačuli a pižmo ztlumí vůni ovoce. Znatelný je také vlahý měkký tón. K samému závěru má vůně lahodný kakaový nádech. Kate je spíše vůní jemnou a ne příliš výraznou. Dle mě jde o nenáročnou, příjemnou a milou vůní, která navozuje pocity pohody.

Nahlásit
  • 12.04.11

Jemná květinovka (nejvýraznější jsou pivoňky a růže), odlehčená sladkým dřevem a lehce větrovým pižmem. Není to ale žádná vycmrndlá růžová vodička, ale relativně sytá vůně. Je do jisté míry univerzálné - neurazí neoslní, ale taky nezklame.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Kate Moss Kate

Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Kate Moss Kate

Líbí se mi (47) 59%
 
Neutrální (21) 26%
 
Nelíbí se (12) 15%

Hodnocení odbornice

  • 05.11.07

A máme tu další celebritku chtivou parfémové slávy, tentokrát modelku Kate Mossovou, jenž proslula svou tváří, výkony na molu i různě lechtivými skandály. Její vůni jsem vyzkoušela pouze na papírku, na ruce už se mi rozvaloval Covet a novinka od YR, ale jsem si poměrně jistá, že na zkoušku na ruce ani nedojde. Moc mě nezaujala, hodila bych ji...

číst více

Reklama


Reklama