Velvet Hour

Značka:

Kate Moss

Rok:

2008

Složení (ověřené)

HLAVA: modrý pepř, frézie, kašmírové kadidlo
SRDCE: pačuli, muškátový oříšek
ZÁKLAD: santalové dřevo, ambra, eben

Parfuméři:

Copperman Emilie

  • 10.09.14

Tento parfém je pro mě hodně rozporuplný. Při prvním přičichnutí po stříknutí vás do nosu udeří modrý pepř, a musím říct, že na můj vkus trohu moc ostře. Po pepři ucítíme směsici jiných vůní, ve kterém je hodně rozeznat kadidlo. Vůně je celkově ostrá a opravdu vydrží. Volba modrého pepře byla sice zajímavá, ale až příliš mi připomíná parfémy babiček. Po „vyčichnutí“ je parfém jemnější na vlně dřevěných tónů, které jsou velmi líbivé.

Nahlásit
  • 03.01.12

Opět musím s Adou nesouhlasit. Já si pod pojmem „Sametová hodina“ totiž představím večery, kdy zhasla všechna světla, zapálily se jen svíčky a vonné tyčinky a konverzovalo se dlouho do noci. Rozhodně si nepředstavím sezení ve vyhřátém křesle s punčem. Velvet Hour je velmi kořeněná, nejvíc z ní však cítím kadidlo. Ada má pravdu v tom, že vůně je lineární a neměnná, ale mě osobně to potěšilo, jelikož jsem si ten přepychově luxusní začátek vůně mohla užít až do konce. Výdrž je navýsost dobrá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Kate Moss Velvet Hour

Líbí se mi (22) 44%
 
Neutrální (17) 34%
 
Nelíbí se (11) 22%

Hodnocení odbornice

  • 18.11.08

První vůni Kate Mossové jsem zrovna nepochválila, a i když se mnou mnohé z vás nesouhlasily, názor jsem stále nezměnila. Kate je pro mě prostě nějak o ničem. K Velvet Hour jsem proto přistupovala ostražitě, varována navíc prvním hodnocením z fóra, které vůni vyčítalo naprostý nesoulad obsahu s názvem a prezentací. Ten nesoulad tam, nutno říct,...

číst více

Reklama


Reklama