Loukhoum Eau Poudrée

Značka:

Keiko Mecheri

Složení (neověřené)

bílá růže, kosatcový prášek, zeleň z fialky, narciska, mandle v cukru, madagaskarská vanilka, křišťálové pižmo

  • 26.09.11

Je to pro mě jedna z nejkrásnějších pudrových vůní, něžná, ale zároveň výrazná, lehce doplněná jemnou růží, není to žádný těžký vhlký pudr, ale krásné mandličky zkaramelizované ve vanilkovém cukru. Nádherná vůně, skvělá výdrž.

Nahlásit
  • 13.01.11

Tak už se, Keiko, konečně ukaž.
Odkdy se kamarádíš se Sergem? Nebo je to náhoda, že zrovna když byl v tvůrčím zápalu při komponování Louve, strčilas mu pod ruku baňku s Loukhomem?
Je to Louve a není to Louve. Je to sladký, přesladký pudřík s naprosto louvskými mandlemi. Já bych tam, Keiko, fakt nestrkala vanilku, když už ty mandle musíš oválet v cukru. Ale je to zábavný! Pudr vyslazený téměř na hranici snesitelnosti s těmi mandlemi prostě má říz.
I tak…sorry, Keiko, na tenhle koktajl budu dál chodit vedle k Sergovi.

Nahlásit
  • 28.07.10

Loukhom Eau Poudrée… hořké pražené mandle obalené v krystalcích mírně zkaramelizovaného cukru… aby toho sladkého nebylo moc, jsou jemně zapudrované a zdálky se mírně ozývá kytice květin, jako kdyby ty mandle ležely na květních plátcích a lístcích. Květinový akord není moc výrazný, ale je tam. Postupně vůně ještě více sládne, ale zároveň začíná být krémovější a hladší, jak přichází ke slovu vanilka. Pižmo zdálky přizvukuje, celkově ale základ voní spíš jako kdyby mléčně, takové mléko svařené s rozmixovanými mandlemi, vanilkou a karamelem… Na léto to nebude, ale na podzim a zimu si ji umím představit velmi dobře. Výdrž nadprůměrná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudrée

Líbí se mi (24) 77%
 
Neutrální (4) 13%
 
Nelíbí se (3) 10%

Reklama


Reklama