White

Značka:

Kenneth Cole

Rok:

2003

  • 16.02.11

Výrazná, ale ne těžká osvěžující ovocně-květinová vůně s výrazně kyselým charakterem po celou dobu, co na vás voní a výdrž je skvělá, cítila jsem jí na ruce ještě druhý den ráno.Žádná generická řídká ovocenka, toto je kvalitní zajímavá vůně.Zpočátku cítím černý rybíz z výrazným kardamonem (komu nevoní Kari, tak ruce pryč),postupně sílí květiny, bílé květy nepřevažují,jasmín je vyrovnán s růží, vůně je po celou dobu lahodně kyselá(ne trpká),takže není těžká ani obtěžující, působí na mě jako vzpruha.Kůži ve vůních mám ráda, zde jsem jí ani při třetí zkoušce neobjevila.Po rozvonění se už moc nemění, netěžkně, nesládne.

Nahlásit
  • 02.02.11

Jedním slovem ´hebkost´. Vůně bílých řezaných květin. Sametové okvětní lístky vás pohladí po duši.Není tak nenápdná jak se může zpočátku zdát. Není vtíravá a přesto všudypřítomná. Dobře drží. Měla jsem ji na sobě v zimě a zvedla mi náladu. Je ideální pro denní nošení.

Nahlásit
  • 13.12.09

Složení: černý rybíz, mandarinka, světlý kardamon, skořice; jasmín, lístky růže, zimolez; černá ambra, mahagon, santál, cedr, kůže, vanilkový lusk a pravá šedá ambra.

Nahlásit

Hodnocení parfému Kenneth Cole White

Líbí se mi (5) 38%
 
Neutrální (6) 46%
 
Nelíbí se (2) 15%

Reklama


Reklama