Amour

Značka:

Kenzo

Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: Květiny, třešeň, frangipani
SRDCE: dřeva, kadidlo, thanaka
ZÁKLAD: bílý čaj, rýže, vanilka

Parfuméři:

Bugey Daphne, Cresp Olivier

Kategorie:

orientální - kořeněná

od 29 Kč
od 196 Kč
od 1119 Kč
od 1166 Kč
  • 02.07.14

První, co se mi vybaví, je teplá rýžová kaše s vanilkou, krásně sladká. Cítím práškový - suchý tón. Je hutná, podbarvená kouřovým tónem, ale ne tak čpavá jako Kenzo Amour Le Parfum. S kouřem se mísí mléčné tóny a dodávají jí krémovou hebkost.

Nahlásit
  • 02.09.12

Kenzo Amour je jedna z těch vůní, které nemohou být nepříjemné snad nikomu. Začátek je mírně ostřejší až trošinku štiplavý. Poté se vůně pomalu mírní a jako by to byly vůně dvě. Z jedné strany přichází decentní vanilková, jemně dřevitá a kouřová vůně a z té druhé strany vůně květin. Směs květin. Jen vůni doplňují a přispívají k tomu, že se nestává fádní - dodávají jí jiskru a svěžest.
Vůně se zklidní po chvíli a zůstává lahodně vanilkovou s kouřovým podtónem a trochou svěžesti, která je v kouřově hebké a jemné vanilce moc příjemná. Trochu chladí, nejen hřeje. Dvě vůně krásně poskládané do jedné. Chvíli mně připomínala Diesel Plus Plus Feminine.
K samému závěru se mi zdálo, že cítím mouku (možná rýže). Začala býti sušší.
Jemná, sladší (ale ne přeslazená) hebká krémová, smetanová, mírně kouřová a dřevitá vůně, z které občas sem tam vykoukne kytička.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Kenzo Amour

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Kenzo Amour

Líbí se mi (316) 76%
 
Neutrální (66) 16%
 
Nelíbí se (32) 8%

Hodnocení odbornice

  • 10.11.08

Když jsem zkoušela Amour na ruce, hned při prvním přičichnutí se mi vybavila vůně L od Lolity Lempické. Amour totiž oplýval stejnou intenzivní vanilkovostí, podobnou vanilkovému pudinkovému prášku. Jeho základ je ale hutnější a temnější než u L. Po chvíli strávené s ostřejší vanilkou začnete vnímat hladší tóny ze základu, které mi trochu...

číst více

Reklama


Reklama