Khadlaj Amaal
 

Amaal

Značka:

Khadlaj

Složení (neověřené)

santalové dřevo, čokoláda, růže, vanilka, oud, citron, broskev, pižmo, pražené mandle, med

  • 06.11.13

Citrónové jiskřičky svěžesti tryskají z čokoládové fontány naplněné plovoucími květy růží obalených v křehké karamelové krustě. Pan cukrář velkou měchačkou ze santálového dřeva vydatně přidává hebkou vanilku a čerstvě upražené křupavé mandle. Ještě trošku sametových broskví pro odlehčení, vše pořádně promíchat, vyšlehat a nechat rozležet do nadýchané laskominy poprášené zářivým pižmem.

Stojím opodál jako malá nedočkavá holčička neodbytně přitahována ke zdroji lukulských hodů a před očima se mi střídají živé obrázky stylové secesní cukrárny, muzea čokolády, pouťových stánků s cukrovinkami, arabské oříškárny… Aspoň jednou ochutnat. Neodolám a prstem si nabírám lahodnou krémovou pusinku a všechny smysly naráz křičí: ještě, ještě.

Vůně mě zahřívá, prostupuje, unáší, nemohu se od ní utrhnout. Je opojná, je sytá, je prostorová, gurmánské potěšení, které svojí lahodností poutá okamžitě pozornost. Zahalena do lehoučkého plédu voňavého zázraku mistrovsky zpracované vanilky si užívám po celý den jeho přítomnost.

Nahlásit

Hodnocení parfému Khadlaj Amaal

Líbí se mi (19) 83%
 
Neutrální (2) 9%
 
Nelíbí se (2) 9%

Reklama


Reklama