Lacoste Pour Femme

Značka:

Lacoste

Rok:

2003

Složení (ověřené)

HLAVA: jamajský pepř, fialová frézie
SRDCE: heliotropin, íránský jasmín, ibišek, bulharská růže, semeno ibišku pižmového
ZÁKLAD: himálajský cedr, sametové tóny, santalové dřevo, kadidlo

Parfuméři:

Cresp Olivier

Kategorie:

květinová

od 25 Kč
od 629 Kč
od 859 Kč
  • 24.04.16

Při pročítání předešlých recenzí jsem se nepatrně vyděsila: „Zkouším snad jinou vůní?“. Hašlerky ani mýdlo rozhodně necítím! Lacoste Pour Femme jsou nasládlé sametově hebké květiny s jemným dotekem dráždivého pepře. Budí dojem čistoty a svěžesti, dává o sobě vědět, je to drzý spratek, který umí svou jemností zaujmout. Pro mě jednoznačně vůně dvou tváří – jemná, sametová a noblesní, ale také rebelská, přitažlivá a hříšně svůdná! Svou majitelku jen tak neopustí, bude s Vámi minimálně po dobu 5 hodin. Mohu ji nosit kdykoli a kamkoli, vždy s pocitem výjimečnosti.

Nahlásit
  • 15.04.16

tuhle vůni jsem zkoušela párkrát, hlavně proto že na ní na různých diskuzích ženy pějí ódy jak jí milují, že je to nestárnoucí klasika atd. popravdě už jsem zřejmě zmlsaná, bohužel mi přijde jako takové mýdlové květinové nic, možná na běžné nošení do práce fajn ale jako srdcovku bych si tuhle vůni nikdy nepořídila za mě spíše ne.

Nahlásit
  • 29.03.12

Nemohu si pomoct, ale cítím z této vůně hašlerky s pepřem. Vůni sem darovala známé, ta narozdíl ode mě z ní byla nadšená… :-)

Nahlásit
  • 28.12.11

Začátek je květinkový, pak květiny přejdou v trochu ostřejší (cítím něco jako pepř), teplý tón, který bych se nezdráhala označit jako pudrový (ale já tomu nerozumím, tak mě nekamenujte) :) Nicméně, podle mého názoru je to vůně na chladnější období, myslím, že její používání v létě by mi vyvolalo silný bolehlav. A musí se s ní opatrně, ve větším množství má bolehlavový potenciál za jakéhokoliv ročního období. Ale celkově jsem s vůní celkem spokojená.

Na druhý pokus už tak spokojena nejsem… Začátek je opravdu slibný, ale pak se tam objeví jakýsi tón, který mi vadí. Takže nakonec palec bokem.

Nahlásit
  • 07.12.11

Zpočátku kytky - frézie a slabá růže jsou krásně rozpoznatelné. Pak se vloudil takový zvlátní podtón - jako něco větrového nebo ledového, ale veskrze příjemného. Santal ani kadidlo, což nejsou v žádném případě mí favoriti, vůbec nejsou cítit. Není to řádná sladká květinovka, ale vůně čistoty, tělová, univerzálně použitelná, s dobrou výdrží, neobtěžující.....no prostě moje srdcovka, ke které se průběžně vracím.

Reformulace 2012 – lihový začátek přešel do tónu značně připomínajícího slabé hašlerky. Následující atak pepře s pižmem „hašlerky“ trochu utlumil, zato se mi ale vůbec nelíbil – vůně mi přišla až místy nepříjemná. Cca po hodině konečně začala připomínat starou dobrou Lacoste pour femme, ale s větší porcí pepře a ledového pižma. Celkově vzato je řidší, postrádá jemnost a hebkost......jinak řečeno: není tak „tělová“.

Nahlásit
  • 21.11.11

Na první pokus: hezká vůně, ale je v ní jeden úplně odporný, hořkokyselý tón, co smrdí jako žaludeční šťávy, no fuj!
Na druhý a třetí pokus: výrazná, někde vzadu jeden sladký tón, pepř, jasmín a mýdlo…ačkoli je až trochu násilně svěží, líbí se mi!
Ale nesmí se to přehnat, jinak je to bolehlav.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Lacoste Lacoste Pour Femme

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Lacoste Lacoste Pour Femme

Líbí se mi (343) 70%
 
Neutrální (96) 20%
 
Nelíbí se (49) 10%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

První závan je ostře květinově svěží. Jak se vůně rozvíjela, šel z ní takový zvláštní tón, který mi ulpíval v nose a nemohla jsem ho dešifrovat - jakoby kapka máty, eukalyptu nebo podobné „protahovací“ vůně. Takhle nějak jsem si představovala Contradiction, který nakonec po podrobnější zkoušce zklamal. Po nějakých těch standardních 20 minutách...

číst více

Reklama


Reklama