Fame

Značka:

Lady Gaga

Rok:

2012

Složení (neověřené)

temný akord: rulík, kadidlo, smyslný akord: med, šafrán, meruňka, lehký akord: arabský jasmín, tygrovaná orchidej

od 15 Kč
od 160 Kč
od 329 Kč
od 295 Kč
od 459 Kč
  • 26.09.14

Fame, alebo prvý výtvor Lady Gagy. V priesvitnom flakóne sa ukrýva neidentifikovateľná tekutina čiernej farby, pripomínajúca ropu. Poďme ju vyskúšať. Tak prvé privoňanie a ja sa pokúšam identifikovať, čo to sakra je. Môžem len triafať, aj tak neuhádnem. Niečo sladké, lepkavé, trochu to ide do kvetinova. Bez akejkoľvek hierarchie a usporiadania, zložky sa bijú a striedajú, raz je intenzívnejšia, potom trochu utíši. Inokedy štípe v nose a cítim len jemný závan ďalekej preďalekej vanilky. Môj celkový dojem je asi takýto - chaos, nesúlad, disharmónia. Je nevýrazná, nie je plná a nič sa nevyvíja. Nemám dobrý pocit ani z flakónu, ani z čiernej farby. Tvorcovia sa však k tomuto postavili asi takto - vymyslime niečo čierne, čo tu ešte nebolo a tak to poďme skúsiť. Ak zabodujeme, môžeme vymyslieť niečo nové. Veď fanúšikov tejto speváčky je dosť.

Nahlásit
  • 12.01.14

V oficiálních popisech se píše, že Fame má stejně jako jeho tvůrkyně šokovat a u mě se to stoprocentně podařilo. A to v negativním slova smyslu. Testovala jsem vzorek EDP s názvem Fame Black Fluid, tak nevím, jestli se někde nestala chyba, ale pravděpodobně tomu asi tak mělo být. Navzdory opravdu pěknému, zajímavému falkonu černé barvy s víčkem připomínajícím lis na citrusy od Philippa Starcka, mi Fame připadá vyloženě odpudivá. I podle složení jsem čekala nějakou temnou pecku typu Poison nebo něčeho takového ( samozřejmě adekvátně k ceně ) a vyskočila na mě odporně lepivá, přeslazená, pout'ová ovocenka, která vydržela ,,vonět '' dohromady půl hodiny a bylo po celé té slávě. Na kůži zůstává jenom slaboučká, divně sladká stopa,kterou rychle běžím smýt nebot' může mít dosti bolehlavovou tendenci.

Nahlásit
  • 14.05.13

Než tohle obyčejné děvče s koňským obličejem vymyslelo svou „zvrhlou“ monster image, trvalo mu to rok. To tak nějak odpovídá tomu, proč vývoj této vůně trval tak dlouho. Slešinka je prostě pomalá. Vývoj této vůně vypadal asi tak, že holka došla do firmy a řekla potřebuju něco ukrutně divného, třeba černou vodu (ve skutečnosti je světlince šedá a nechává mastný flek), co rychle zmizí a je jedno, jak to bude vonět. V chemické firmě řekli O.K., máme tu vodičku, co Paris Hilton zamítla jako příšernost, tak to smícháme s tím. No a tak vznikla vůně meruňkového kompotu přislazeného ještě notnou dávkou medu podtržená sladkostí orchideje. Vůně je koncipována tak, aby si ji koupili fanoušci Lady Gaga a děvče rychle narejžovalo finance na horší časy.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lady Gaga Fame

Líbí se mi (45) 55%
 
Neutrální (23) 28%
 
Nelíbí se (14) 17%

Reklama


Reklama