Lalique Lalique Le Parfum
 

Lalique Le Parfum

Značka:

Lalique

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, vavřín, červený pepř, egyptská fialka
SRDCE: jasmín, heliotropin, kmín

ZÁKLAD: vanilka, pačuli, tonka, santalové dřevo, pižma

Kategorie:

orientální

od 118 Kč
od 689 Kč
  • 25.08.16

Řídký, plytký, prchavý, o ničem.
Kam se poděl ten orient? Po vyvanutí „zelené vanilky“, tj. asi za 5 minut, jako bych se vůbec nenavoněla. Vzorek 1 ml jsem na sebe nakonec vylila celý, abych tomuhle EDP ještě dala šanci, ale tenhle počin se zcela minul účinkem.
Závěr: Krásný flakon, ale velké rozčarování. Investujte raději do něčeho trvanlivějšího, s širším dosahem.

Nahlásit
  • 30.08.14

Úvod vás zavede do krámku s kořením, namíchaná skořice se špetkou rozemletého bobkového listu a pepře, nejvýrazněji vnímám skořici, ačkoli není ve složení. Položená mírně nahořklá slupka pomeranče - velmi příjemný začátek. Od počátku vnímám vůni jako výrazně prachovou a rozhodně ne jako sladkou. Až se úvodní složky usadí, cítím chvíli vůni mýdla, starého dobrého poctivého Jelena a konečně nastupuje výrazná vanilka, rozemletý lusk s pudrovou vanilkou. Není to hladká, ani konejšivá vůně, pepř jí dodává po celou dobu mírnou drsnost. Vnímám ji jako vůní s obrovským sexappealem, pasuji ji na mužolapku.

Nahlásit
  • 31.05.11

Ze začátku vanilka + svěží koření - ta svěžest mi tam moc neseděla, prostě na to asi nejsem, ale po chvíli přešla v pěknou orientálku s hlavní vanilkou + mandlemi + kouřem (ale jen tak lehce na podbarvení, vůbec to neruší). Ke konci už jsem cítila jen vanilku takový ten „vanilkový prášek“.

Nahlásit
  • 27.10.10

Sytý sladce gurmánský orient - zakouřená vanilka s mandlemi nadlehčená kořením. Vůně ale není nijak ulepená, ale právě koření ji dodává na svěžesti. Zimní zahřívačka s výbornou výdrží.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lalique Lalique Le Parfum

Líbí se mi (119) 66%
 
Neutrální (41) 23%
 
Nelíbí se (19) 11%

Hodnocení odbornice

  • 16.07.08

Toulala jsem se v parfumerii kolem regálů, když vtom moje oko padlo na luxusně zabalenou malou lahvičku - samá zlatá, červená a černá. V té malé lahvičce byl čistý parfém Lalique Le Parfum a byl k mání za cenu necelých devatenáct tisíc (samotný parfém by tak drahý nebyl, přestože čisté parfémy nepatří mezi nejlevnější záležitosti, ale flakony...

číst více

Reklama


Reklama