La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere

Značka:

Lancôme

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: černý rybíz, hruška
SRDCE: jasmín, kosatec

ZÁKLAD: pižmo, pralinky, vanilka

Parfuméři:

Cresp Olivier, Flipo Anne, Ropion Dominique

Kategorie:

květinově sladká

  • 02.02.15

Příjemně sladká po květinách , ovoci, zaprášené vanilkou a pralinkama. Je super, líbí se mi. Chvílemi však až otravně sladká..

Nahlásit
  • 26.09.13

„Recyklace“ původní La Vie Est Belle určená pro ty, které si původní verzi dosud nekoupily, protože se jim zdála příliš úderná a sladká. Změn není mnoho - spočívají spíše v celkovém odlehčení a zjemnění vůně. Je sice i nadále sladká, ale už ne zdaleka tolik - zejména po rozvonění sladkost tlumí velice příjemný tón sladkého sena. Pačuliová je pouze minimálně, zato je víc sladce dřevitá - a dřevo je hojně poprášeno jemným vanilkovým pudrem. Pro můj nos je rozhodně o něco příjemnější.....

Nahlásit
  • 09.09.13

Tato odlehčená verze původní La vie est Belle jí myslím vůbec ostudu nedělá . Jde sice opět o poměrně dost sladkou vůni a velmi podobnou originálu ale již podle mírných změn ve složení se dají čekat rovněž mírné změny, otázkou vždy je jestli k lepšímu. Tedy - po odvanutí hlavy parfému je vůně o něco méně sladká a je taková nějaká průzračnější. Působí velmi žensky, je pěkně zaoblená, krásně se rozvoní i do jasmínových a kosatcových tónů (chvílemi jsem v ní cítila Coco Mademoiselle a chvílemi Shalimar Parfum Initial) a že v základu nemá oproti původní pačuli ale jde spíše do mošusových tónů, může mít za následek že se bude líbit jak milovnicím originálu ale taktéž by jí mohly vzít na milost ty, kterým přišel originál hodně „pronikavý“. Výdrž je i u této verze velmi slušná.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Lancôme La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere

Líbí se mi (52) 79%
 
Neutrální (11) 17%
 
Nelíbí se (3) 5%

Reklama


Reklama