La Vie Est Belle

Značka:

Lancôme

Rok:

2012

Složení (neověřené)

Parfuméři:

Polge Olivier, Ropion Dominique

Kategorie:

květinově sladká

  • 02.08.15

Nechutne sladký, ulepený parfém, pri ktorom ma napadá cukrová vata a na nej nalepené muchy. La vie este belle je totiž sladké lepidlo na hmyz a podobné tvory. Ako naschvál je na každom kroku, stretávam ju veľmi často na dievčatách vo vekovej úrovni 15 - 20 rokov. La vie est belle je dokonale protivná a tak prenikavá, že ju ucítite na sto honov. . . .

Nahlásit
  • 02.01.14

Anglický čaj s mlékem, troškou vanilkového cukru, ovšem žádná cukrová vata z pouti, spíš jemný vanilkový lusk, hladký kosatec s kapkou medu a suchá pačuli na pozadí s jasmínem. Příjemná gurmánská lahůdka, na kterou sklízím spoustu komplimentů. Hebká, chumlací vůně.

Nahlásit
  • 01.01.14

Ulepené pralinky s omamným jasmínem, nepříjemně sladká, tuctová vůně, která nezaujme a splyne s davem. Od značky Lancome bych rozhodně čekala více. Nedoporučuji kupovat na slepo, nebo ji dávat darem. Jediné co se povedlo je flakón.

Nahlásit
  • 01.01.14

Odporně sladký parfém balancující mezi cukrovou vatou a karamelovým bonbónem. A jako na truc ho potkávám docela často. Nic pro mě.

Nahlásit
  • 29.12.13

Chtěla jsem sladkou změnu a tak jsem vsadila na kladné recenze Lancome La vie est belle a parfém si objednala. Když mi přišel, byla jsem tak natěšená, že jsem se okamžitě navoněla. Dokonce i spolupracovníci jí okamžitě cítili ale bohužel, nevyslechla jsem si jedinou pochvalu, naopak se ptali, co to je za sladkou příšeru. Sama jsem cítila příšerně silnou vůni cukrové vaty a pražených ořechů a bylo mi z ní špatně. Proto doporučuji určitě si jí vyzkoušet, než si objednáte celý flakon.

Nahlásit
  • 31.08.12

Flowerbomb bez cukrové vaty, zato se štědrou porcí suché pačuli. Vlastně sladce suchý pačuliový soliflor…a povedený.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme La Vie Est Belle

Líbí se mi (316) 68%
 
Neutrální (75) 16%
 
Nelíbí se (71) 15%

Hodnocení odbornice

  • 31.07.13

Loňská novinka La Vie est Belle od Lancôme má úspěch jasný. Je totiž dost podobná jedné vůni jiné známé značky, která se také stala šlágrem, i tady na Arôme ji desítky z vás mají v žebříčku nejlepších vůní - L'Instant Magic od Guerlainu. La Vie est Belle má také gurmánské srdce s vanilkou, jen to, co je v Instantu víc do mandlova, je zde víc...

číst více

Reklama


Reklama