Lancôme Trésor
 

Trésor

Značka:

Lancôme

Rok:

1990

Složení (ověřené)

HLAVA: růžové okvětní plátky, meruňkový květ, broskvový květ, konvalinka, vanilka, heliotrop, kosatec

SRDCE: růže, ambra

ZÁKLAD: santalové dřevo, pižmo

  • 18.11.14

Stejně, jako dal rok 1990 podnět k mému zrození, byl to tentýž rok, kdy vyrukoval na svět Trésor.
Bohužel, není to až taková bomba, jak jsem od něj očekávala, ale přesto to není podnět k tomu, abych si jej na první očich nezamilovala.
Už dlouho se mi tolik nelíbila hlava parfému, jako u Tresoru. Nástup je příjemně překvapující, nevtíravý. Možná proto, že dominující květiny trochu krotí hladká vanilka, která je ale natolik nenápadná, že bych ji nepoznala, kdybych nejdříve nestudovala složení vůně.
Tresor je plný suchých růží. Nemohu si pomoci, ale v srdci cítím hrstku právě natrhaných lesních jahod, ač jahody ve složení uvedené nejsou. Tahle vůně mě natolik fascinuje, že bych se pomilovala sama se sebou (pokud by to bylo jen trochu možné!), jak je fascinující.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme Trésor

Líbí se mi (214) 63%
 
Neutrální (76) 22%
 
Nelíbí se (48) 14%

Hodnocení odbornice

  • 06.06.07

Velmi ženská, sladká, klasicky vonící vůně, v níž převažují květiny. Jsou to květiny silné a omamné, v čele s šeříkem a jasmínem. Dokresluje je broskvový ovocný tón, který jim dodává špetku svěžesti, zatímco základ je naopak těžší a sladký. Tresor je typický „bolehlav“, který ne každé ženě sedne; chcete-li ho nosit, potřebujete hodně...

číst více

Reklama


Reklama