Trésor In Love

Značka:

Lancôme

Rok:

2010

Složení (ověřené)

bergamot, nektarinka, broskev, hruška, růže, jasmín, fialka, dřeva, cedr

Parfuméři:

Nyberg Véronique, Ropion Dominique

  • 16.08.14

Nádherný flakonek, tuctová vůně. Po nanesení cítím takovou ovocno-květinovou směs, po zhruba dvaceti minutách vykoukne koktejl pudrové růže a jasmínu, bohužel po další chvilce silou vítězí právě jen jasmín. Pěkný ,nevtíravý, univerzální jasmín, ke konci a ten přijde překvapivě za docela dlouho, na kůži cítím starý dobrý Vitacit, na oblečení pořád jasmín.
Miluji jasmín, ale tak nějak stejně jako tady voní i v mnoha dalších a třeba i levnějších parfémech.
Nositelku Trésor In Love si představuji jako dámu z kanceláře, korektně kostýmkově oblečenou, pěkně nalíčenou, elegantní, se značkovými brýlemi a drdůlkem.
Na druhou stranu jsem se ještě nesetkala s nikým, komu by se vyloženě nelíbila, takže bych se nebála koupit ji třeba i jako dárek naslepo, je prostě taková…univerzálně líbivá.

Nahlásit
  • 04.08.11

Pro mě zklamání, čekala jsem víc. Vůně bez jiskry, bez nápadu. Na začátku zavoní kapka svěžesti s ozvěnou hrušky, pak následuje kratinká promenáda květinovo-broskvového srdce a dál už nic. Vůně je fuč, po 15 minutách se mi na zápěstí krčí už jen nasládlé zbytky cedru. Ihned po nanesení jsem měla slabou asociaci s Daisy, a pak s Kenneth Cole New York, ale byl to jen krátký záchvěv. Trésor In Love vnímám jako nadbytečnou vůni, která nic zajímavého nepřináší, která je pouze podbízivým marketingovým počinem ve snaze co nejvíce vydělat. Což se v konečném důsledku určitě i daří, protože vůně je díky své univerzální líbivosti a nekonfliktnosti celkem bezpečným dárkem, který nikoho neurazí.

Nahlásit
  • 18.03.10

Odlehčený Trésor, stále sladký a 100% ženský, ale bergamot tomu dává citrusovou svěžest. Vůně je veselá a mnohem modernější, než její mamka:-)

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme Trésor In Love

Líbí se mi (150) 59%
 
Neutrální (84) 33%
 
Nelíbí se (19) 8%

Hodnocení odbornice

  • 13.08.10

Vyzkoušela jsem také (konečně) opěvovaný Trésor in Love. Než jsem se odhodlala, stihl vyšplhat na různé žebříčky nejlepších vůní a dokonce jsem ho kdesi zahlédla s titulem ‚vůně roku‘. O radostných ódách na jeho krásu rozesetých po různých diskuzích nemluvě. Zkrátka ideální materiál na roztrhání na kousky  Ale Trésor in Love není nepovedený....

číst více

Reklama


Reklama