Trésor Midnight Rose

Značka:

Lancôme

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: maliny, růžový absolut
SRDCE: jasmín, pivoňka, pupeny černého rybízu, červený pepř
ZÁKLAD: virginský cedr, pižmo, vanilka

Parfuméři:

Flipo Anne

  • 02.02.15

Hlava má obsahovat růži s malinou. Cítím spíše malinu, ale v pozadí je doopravdy růžový keř. Vůně je silná, sladce květinovo ovocná. Žádná cukrová vata. Vše to přechází do jemně ale opravdu jemně kořeněné fáze. Ovoce ustoupí a jdou opravdu cítit květiny, které tlumí sladký rybíz a aby to bylo takové více večírkové, tak cítím koření – ale není to žádná orientálka. Lancome má opravdu povedené vůně, ale stačí jen kapička. Teď jsem byla upozorněna, že je ta vůně cítit všude po místnosti, kudy jsem se pohybovala. Je to opravdu večerní vůně. Líbí se mi – nepřeslazená, ovocno květinová, sexy a svůdná - mňam.

Nahlásit
  • 03.12.14

Na začátku dominuje černý rybíz. Sladká a čerstvá rybízová šťáva z přezrálého černého rybízu postupně sládne a zve na porci teplého punče v zimním chladném odpoledni.
A pak nastupuje typická elegance Lancome - Popelka utíká od teplého krbu a těší se na večerní ples, krásné šaty už čekají, sál září tisíci světel a je plnýtřpytu a příslibu romance. Krásná pohádka !

Nahlásit
  • 23.01.12

Příjemně ovocně-květinová. Osobně jsem na těžší vůně (Dior,Sisley.­.).Tuto vůni si přála k vánocům osmnáctiletá dcera- trochu jsem se toho bála, ale oproti zkušenostem s předchozími variacemi Tresoru (i jiných parfémů „stokrátjinak“) povedená. Mladistvě jemně vyzývavá se špetkou pepře, sladká akorát, růže v kombinaci s ostatními složkami úžasně drží- srovnatelné s málo čím. Není vlezlá.Je příjemné dceru každý den cítit odcházet či přicházet.

Nahlásit
  • 04.01.12

Svěží vůně malin a růže pozvolna přechází v tlumenou vůni pivoňky, jasmínu a rybízového lístku a tato ovocno-květnová kompozice je cítit i po několika hodinách … to je můj dojem. Této vůni jsem doslova propadla ..

Nahlásit

Hodnocení parfému Lancôme Trésor Midnight Rose

Líbí se mi (145) 66%
 
Neutrální (51) 23%
 
Nelíbí se (25) 11%

Hodnocení odbornice

  • 04.11.11

Trésor Midnight Rose je podle naší databáze osmá variace na Trésor, ale klidně jsem mohla nějakou přehlédnout. Trésor se původně ředil do různých sheer, légére a jarních edicí, a když to přestalo stačit, byl po homeopaticku dále naředěn do moderní Trésor In Love, líbivé, úspěšné, ale poněkud zaměnitelné vůňky v podlouhlém flakonu. Tím vzniklá...

číst více

Reklama


Reklama