Lanvin Rumeur 2 Rose
 

Rumeur 2 Rose

Značka:

Lanvin

Rok:

2008

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, pomeranč, bergamot, grapefruit, hruška, zelené listy
SRDCE: damašská růže, bílá růže, konvalinky, zimolez

ZÁKLAD: pižmo, exotické dřevo, ambra

Kategorie:

citrusově květinová

od 29 Kč
od 90 Kč
  • 07.02.13

Túto vôňu som si zo zvedavosti nastriekala na ruku v parfumérii, na druhú ruku som si dala Jeanne couture, keďže Jeanne bola moja prvá Lanvinovka a strašne sa mi páčila. Už o 10 minút nebolo couture cítiť, za to Rumeur 2 rose, ktorá mi spočiatku smrdela ružami sa časom rozvinula do vône veľmi podobnej práve Jeanne. Ako časom prchala, prchala aj jej sviežosť, ale zmena jej nijako neublížila, k jemnému sladkému základu s prímesou kvetín som musela stále privoniavať.

Nahlásit
  • 08.11.12

Svěže sladká květinová vodička, těžko je všechny od sebe odlišit.
Každopádně příjemná.

Nahlásit
  • 23.08.12

Tahle svěže šťavnatá květinovka se mi opravdu zalíbila. Koupila jsem ji prakticky naslepo,dle recenzí a složení. Řekla bych,že je velmi nekonfliktní,tak,že nemůže snad nikomu vadit,necítím v ní nic umělého,řvavého. Je spíše slabší,drží se na kůži a bohužel,alespoň na mě,opravdu celý den nevydrží. Ale na její obhajobu - je podle mě až neuvěřitelně levná,pořídila jsem si 100ml EDP za pár stovek a jsem s ní opravdu nad míru spokojená.Osvě­žující,lehce citrusová,nasládlá a optimistická. Ne výhradně,ale převážně letní. A ještě jedna informace,pro představu,jak asi tento parfém voní - po rozvonění,když zbyl podle mého soudu jen základ - jsem měla neochvějný pocit,že mám na ruce IN2U od CK. Já to tak alespoň cítím,něco společného tam být musí… Ale upozorňuji ,že ne od začátku ho připomíná,spíše až ke konci… Určitě si našla místo na mé poličce,jakožto milá, ovocně květinová vůně,kterou nemusím šetřit…

Nahlásit
  • 29.05.12

Moje vůně loňského léta. Nejprve se probouzí citronovou svěží vůní doslazenou mírně hruškou, potom nastupují květiny a pudrová růžička, spíše taková světle růžová, sladší ve spojení s bílou růží, která je svěžejší- skvěle kontrastuje s kyselostí citronu. Je velmi chválená a vydrží celý den vonět, ideální na jaro a léto, ovšem není k zahození ani v zimě. Výdrž je celodenní, aspoň u mně a cena super!!

Nahlásit
  • 25.11.11

Je to moje stálice na poličce… druhá vůně, ke které jsem se vrátila.. poprvé jsem ji cítila u mamky… tak jsem si ji občas taky půjčila :-) přirostla mi k srdci. Pro mě je to hodně muziky za málo peněz, což mi vyhovuje. Ráda se zahrnuji květinami a tohle je to pravé. Je vskutku sladká a zvedá náladu. Od prvního dojmu až po konec, kdy si přičichnu večer k zápěstí mi voní po květinách…

Nahlásit
  • 21.11.11

Málem jsem koupila naslepo, protože růže já můžu i v obřích porcích a název i složení jich sliboval hodně. Taková nekonfliktní růžová vodička pro všední dny, těšila jsem se.
Ještě že mě anděl strážný před kupem náhodou protáhl kolem parfumerie. Tož tak si toho Lanvina vyzkouším, řekla jsem si. První, druhý i třetí dojem z vůně byl hrozný. Jakoby z ní vyčuhoval nějaký ostrý, ulepeně-kyselý tón, v pozadí cosi mdlého, snad ty růže. Po pár minutách vůně hodně zeslábla, ale pořád ve stejné kompozici. Po určité době to bonbonové vyvanulo a zůstala hodně vyčichlá stopa nevýrazného základu, který když chcete cítit, musíte nos přilepit k ruce a aspoň třikrát nadechnout. Ještě že z koupě sešlo, pro mě by to byly vyhozené peníze, tohle bych si na sebe nevzala ani jednou.

Nahlásit
  • 01.07.09

Veľmi pekná jemná letná vôňa pre milovníčky citrusovo-kvetinoých vôni, má trošku slabšiu výdrž, ale ináč je nádherná, je to presne môj typ vône, nemôžem sa jej nabažiť, preto som si hneď kúpila 100 ml balenie.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Lanvin Rumeur 2 Rose

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Lanvin Rumeur 2 Rose

Líbí se mi (125) 59%
 
Neutrální (66) 31%
 
Nelíbí se (22) 10%

Hodnocení odbornice

  • 07.02.08

Lanvine, Lanvine, pořád jenom ty svěženky, kdypak vyrobíš něco pořádného pro dámy? Nebo co takhle následovat Pigueta, Lancôme a spol. a vydat reedice starých fláků, My Sin, Scandal nebo původní Rumeur? Rumeur 2 Rose má být očividně nový Eclat d'Arpege - ten se dlouho držel na vrcholku popularity, ale prodeje zřejmě začaly klesat (květinových...

číst více

Reklama


Reklama