Havana Vanille / Vanille Absolument

Značka:

L'Artisan

Rok:

2009

Parfuméři:

Duchaufour Bertrand

  • 25.02.13

Light pudink ze sojovýho mlíka. Prokristapána! Kde je všechno ostatní? Aspoň rum, když už teda Havana? Když těsně před velmi brzkým koncem dorazí pudr, neni už co zachraňovat. Duchaufoure, všechno blbě, znova!

Nahlásit
  • 31.10.11

Vanilkové mléko. Jemné a krémové. Vůně se vine krátce po kůži jako obláček dýmu, hebkého a sotva znatelného, chvěje se a tetelí, jako kdyby se nedokázala rozhodnout zda ještě chvíli posečká, nebo zmizí do nenávratna. Vanilka je skutečně, jak název napovídá, dominantní, ale vůně sama o sobě opravdu dominantní není. Kdybych nevěděla, že se jedná o koncentraci parfémové vody, vsadila bych na lehounkou toaletku. Pro mne, jako milovnici silných kompozic (a vanilky především), je hodně o ničem. Na mé kůži se nerozvíjí, na krátko se usadí, vydá to nejlepší během dvaceti minut, od počátku do blízkého konce se objeví tu více sladcevanilkový tón, tu dětsky mléčný. A to je vše. Pod názven Vanille absolument si představuji opravdu něco zcela jiného.

Nahlásit
  • 15.08.10

Havana Vanille - mě nutí hýřit superlativy:-)Nádherná sytá a sladká, hřejivá, heboučká, chumlací, luxusní vůně.Jako když sedíte v oblíbeném křesle v měkkých froté ponožkách, pijete horkou čokoládu s jemnou pěnou a je vám jedno jestli venku prší, nebo sněží, protože je vám dobře na tělě i na duši. Překvapivě v této vůni není vanilka až tak dominantní, spíš vůně připomíná nadýchaný krém v luxusních čokoládových pralinkách.

Nahlásit

Hodnocení parfému L'Artisan Havana Vanille / Vanille Absolument

Líbí se mi (22) 61%
 
Neutrální (5) 14%
 
Nelíbí se (9) 25%

Reklama


Reklama