Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême

Značka:

L'Artisan

Rok:

2001

Složení (neověřené)

  • 19.05.14

Dřevitě kořeněná vůně, která se rozvoněla do přemíry dřevitě pudrové vanilkové sladkosti. Čekala jsem ambru a ono nic - pokud nepočítám spíš jen lehké ambrové závany.

Nahlásit
  • 11.01.13

Již jsem pochopila, že přívlastky extreme musím brát u l´artisanovských vůní s rezervou, vždycky je to spíš jen takový výkřik, který se tváří silácky, jenže nakonec mu dojde dech. A ani v tomto případě se nekoná výjimka.
Pro začátek tu máme směs jemně pikantního koření, z něhož asi nejvíc vyčuhuje skořice, dále je to pačuli, vyznačující se tentokrát vlhkou zemitostí. A já tu hřejivou ambru našla. Nevím, zda je to kombinací s vanilkou a ostatními složkami, ale na povrchu vůně se jí daří vytvářet moc příjemnou „hořkosladkou marcipánovou krustu“ s dřevitým nádechem :jazyk: .
Ach, tahle ambra by se mi tak líbila, kdyby … no jak už to však bývá dobrým zvykem, znavená se brzo odebere k odpočinku a zbytek zábavy obstarává již jen vanilka s ještě sladší tonkou. Navíc je nutno podotknout, že v této fázi už je veškerá intenzita vůně v tahu a drží se jen u těla. No a jak jsem před tím naznačila, právě i z hlediska výdrže je opravdu lepší řídit se tím L´Eau v názvu :roll: .

Nahlásit
  • 14.07.11

Přesně takovéhle ambrovky mám ráda, s tonkou, vanilkou, špetičkou koření (vede skořice) a jemnou pačuli. Je lehoučká, opravdu žádnej „extrém“ (pro ilustraci - peckoidní ambrovka je pro mě třeba Ambre Russe) a to mě hodně baví, rozhodně není řídká, zároveň je to držák, chřípí vám ale nepopálí a zároveň je cítit tak, jak se na ambrovku sluší. Slaďounká, živočišná jen minimálně, uhlazená, roztomilá i lehce provokativní. Příjemné překvapení od L'Artisana! :heart:

Nahlásit

Hodnocení parfému L'Artisan Ambre Extrême / L'Eau d'Ambre Extrême

Líbí se mi (56) 79%
 
Neutrální (7) 10%
 
Nelíbí se (8) 11%

Reklama


Reklama