L'Artisan Piment Brûlant
 

Piment Brûlant

Značka:

L'Artisan

Rok:

2002

Složení (ověřené)

červený pepř, našlehaná čokoláda, vanilka, hřebíček, mák, pižmoambra

  • 18.10.13

První testování skončilo urputným drhnutím zápěstí. Nos jsem měla plný mleté papriky, nikoli červeného pepře, na který jsem se tolik těšila. Nic víc jsem nebyla schopna identifikovat. Zařekla jsem se, že už nikdy více. Ale vzhledem ke své povaze, která ráda dává druhé i několikáté šance, jsem zkusila papričky podruhé. A k mému úžasu se mletá paprika po pár vteřinkách stáhla do pozadí a jen nesměle přihlížela divokému tanci kokosu a vanilky, na které se snášela jemná směs máku a hřebíčku.

Nahlásit
  • 15.01.10

Tato vůně by byla příjemná, sladká, hlaďounce artisianovsky gurmánská, nebýt jedné věci…Složení sice uvádí červený pepř, ale já od samotného začátku, po závěr cítím naprosto jasně papriku. Nebo spíše čili papričky.Naprosto stejné papričky jaké jsou třeba ve vodce Absolut Peppar. Průšvih je, že sladká strana se celou dobu pere s paprikovou a výsledkem je extravagantní, pro mě nenositelný chaos.

Nahlásit
  • 21.10.08

Zvláštní vůně a na první pohled směs nesourodých ingrediencí (červený pepř, našlehaná čokoláda, vanilka, hřebíček, mák, pižmo, ambra). Po prvním zkoušení člověk neví, co si má myslet, totéž při druhém… a zamiluje se při třetím ;-).

Nahlásit

Vlastnosti vůně L'Artisan Piment Brûlant

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)

Hodnocení parfému L'Artisan Piment Brûlant

Líbí se mi (18) 43%
 
Neutrální (17) 40%
 
Nelíbí se (7) 17%

Reklama


Reklama