L'Artisan Premier Figuier Extrême
 

Premier Figuier Extrême

Značka:

L'Artisan

Rok:

2003

Složení (ověřené)

čerstvé fíky, mandlové mléko, santalové dřevo

  • 15.04.16

Po nastříkání cítím mléčný fíkový latex (rozhodně ne plody, ani dřevo, ale latex) a jemný závan kokosu, časem přechází v zaprášenou sladkou mandlovou vůni, stále mléčnou. Nepřijde mi ani teplá, ani chladná a nedovedu si moc představit příležitost k nošení, do kanclu vyloženě nesedne, na večer je málo výrazná. Trvanlivost nic moc (na edp), projekce střední.

Nahlásit
  • 02.02.12

Vždycky, když dostanu chuť pořídit si nějakou jarničku/letničku, naletím na kytičky, který mě pak zoufale nebaví a pracně se jich zbavuju. Dneska jsem našla svoji perfektní letničku a s údivem jsem zjistila, že svěží nutně nemusí být jen květy, ovoce a zeleň. Svěží může bejt dřevo. A je to nejlepší představitelná forma svěžesti.
Začíná to úplně nevinně, typizovaným nahořklým fíkem s výrazným dřevnatým podbarvením. A pak najednou utrum, fík připomíná jen občasnej závan trpkosti a naplno se rozvine na troud vyschlý dřevo s ocasem mandlovejch skořápek, zpod kterýho se nenápadně line vůně vypraný bavlny. Je to tak jednoduchý a tak osvěžující. A především TAK okouzlující. Jako čerstvost sama.

Nahlásit

Vlastnosti vůně L'Artisan Premier Figuier Extrême

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému L'Artisan Premier Figuier Extrême

Líbí se mi (54) 64%
 
Neutrální (24) 29%
 
Nelíbí se (6) 7%

Reklama


Reklama