Les Parfums de Rosine Rose de Feu
 

Rose de Feu

Značka:

Les Parfums de Rosine

Rok:

2005

Složení (ověřené)

HLAVA: kardamom, bergamot, ylang-ylang, magnólie

SRDCE: perník, růžový olej, jasmín

ZÁKLAD: santalové dřevo, vanilka, benzoin, bílé pižmo, ambra, vetiver

  • 24.07.13

Růže - temná, půlnoční, s nasládle kořeněným nádechem a zakončená jemně ovocným pižmem. Ovšem výdrž se „výdrží“ ani nazvat nedá......bohužel.

Nahlásit
  • 25.02.11

A další „Rosinka“, kterou jsem ještě neměla štěstí vyzkoušet. Mám je ráda… mají hezké flakóny a jejich růže na tisíc způsobů jsou zajímavé a krásné.

Silný začátek! Ostrý kardamon, jako když si do něj kousnete a nevíte, co máte čekat… ylang-ylang… jak opojný…
Přesně! Růžový olej… květiny, květiny na oleji, omamné, opojné… hodně květin. Skutečně nevím, co je zajímavější… první nadechnutí nebo vydechování vůně… trochu suchosti veriveru, malinko pižma… hřejivý ale nedusivý santal… závěr mi přijde trochu lékárenský. Není to úplně typický závěr vůně, řekla bych. Pořád je výrazný, relativně ostrý a snad i trochu pánský… vetiver je skutečně dominující a ylang-ylang stále patrný.

Nevím, co si mám myslet… jako žena, která se vám v noci podá, rozkvete a pak ráno chladně odejde, ale pořád je to ta samá a ve všem tom je svá. Nedá vám zapomenout a pořád nad ní budete přemýšlet. Tahle vůně není rozhodně líbivá, i když líbit se bude jistě milovnicím květinových a klasických vůní.

Nahlásit

Hodnocení parfému Les Parfums de Rosine Rose de Feu

Líbí se mi (9) 82%
 
Neutrální (1) 9%
 
Nelíbí se (1) 9%

Hodnocení odbornice

  • 07.02.08

Rose de Feu (‚ohnivá růže‘) je… růže, samozřejmě, u Parfums de Rosine to ani jinak nejde, tentokrát s kořením. Hlavními složkami (kromě růže) je perníkové koření a kardamom - kardamom je takové to kysele pikantní koření, které voní po citronu a citronové trávě a nejvíc ho je asi v Blv pour Homme od Bvlgari. V Rose de Feu je patrné hlavně ze...

číst více

Reklama


Reklama