Hard Leather

Značka:

LM Parfums

Rok:

2013

Složení (ověřené)

HLAVA: rum, kůže

SRDCE: kosatec, med
ZÁKLAD: santalové dřevo, cedrové dřevo, oud, kadidlo, styrax, vanilka

Popis parfému:

koncentrace Extrait de Parfum

  • 29.04.14

„Sex. Svádění. Vůně muže v kouři a kůži. Hebkost ženy na santalovém dřevě a ve vanilce. Dvě těla propletená na rozházené posteli v pokoji plném oblaků kadidla.
Vůně jeho krku, jeho brady zdrsnělé strništěm a přetrvávající stopy rumu na jeho rtech. Její tělo je zlatavé, hebké, obklopené medem a vlhké rozrušením. Těžkost, měkkost a čistá tělesná smyslnost.
Obrazy, které mi přicházejí na mysl, když si k vůni Hard Leather přivoním jsou úplně nepatřičné k dalšímu popisu… v minulosti mi přišlo svádění na mysl s několika vůněmi, ale nikdy ne takto. Nic tak animálního, neskrývaného. Toto není o diskrétnosti, svádění flirtováním, ale o žhavé intimnosti.“
Vůně se otevře žhavým intenzivním kadidlem, oudem z agarového dřeva a následuje živočišným pižmem, které je intenzivní, ale velmi velmi příjemné. Intimní a svůdné. Toto pižmo se v jeden moment skrývá a zase objevuje… přitahuje Vás… přivoníte si a ono zmízí… odkloníte hlavu, abyste se mohli zase nadechnout a je tam a najednou není. Objeví se rum, cedr, santal a další dřeva a poté med a vanilka. Perfektně namíchané.
Hard Leather je elegantní kompozice suchosti, sladkosti, koření, krémovitosti, kouře, kůže a dřeva s prvky vzrušující, nespoutané živočišnosti.
Hard Leather je vůně, kterou většina žen bude milovat na své kůži a taktéž bude neuvěřitelně sexy na muži.
Nemohu přestat očichávat ruku (třeba i když je cizí :-) na které ulpěl tento parfém.

Nahlásit

Hodnocení parfému LM Parfums Hard Leather

Líbí se mi (10) 56%
 
Neutrální (4) 22%
 
Nelíbí se (4) 22%

Reklama


Reklama