Patchouly Bohème

Značka:

LM Parfums

Rok:

2011

Složení (ověřené)

HLAVA: list egyptské pelargonie, vzácná dřeva
SRDCE: indonéská pačuli, viržinský tabák, kůže

ZÁKLAD: pižmo, tolu, tonka

od 2700 Kč
  • 07.05.14

Mistrovské dílo.
Lehce kouřové, vzácné dřevo s pačuli trochu nasládlé, ale ne moc. Unikátní kompozice. Dřevo, pačuli s trochou karamelu, tabákem, kůží, vanilkou, tonkou a tolu pryskyřicí a určitě je tam trochu vetiveru nebo něčeho podobného.
Tato vůně je vemi zajímavá. První co ucítíte jsou vzácná dřeva, ty mě berou. Parfém voní luxusně. Cítím tam takovou vibraci, která mě nenechává chladným. Něco, co nedokáži popsat a nutí me se k parfému vracet. Měl jsem jeden vzorek a ten jsem dal pryč a stále jsem o této vůni přemýšlel a chtěl ji zpět.
Parfém vytvořila Mona di Orio a je tam jeden stejný prvek jako je v Ambre Muscadin, prý karamelový nádech.. a ano, něco mají společného, jistý samet, který cítím z dámských šminek, kterého je Ambe Muscadin plná. Tu je ale jen ten prvek… a hromada dřeva a pačuli kolem.
Mezi vzácnými dřevy probleskuje tabák a zase mizí, je cítit zemitá „zvláštní“ pačuli, nějaké kytky, kůže a pryskyřice, pak příjde ambra, vanilka, tonka a karamel a skořice. Je to výrazné, je to plné, přitahující, temné, drsné, nasládlé, drhnoucí a přitom sametové. Luxus na kolečkách… teda v lahvi. Parfém vypráví příběh, vidíte ty vzácná dřeva před očima, jak kdyby opravdu byla před Vámi. Parfém maluje obrazy, vidíte tu temně červenou, hnědou, stmívání. Stále kolem nositele vibruje a nenechá nikoho chladným. Na první zkoušku si řekneme, je to výborné, ale nechci to. A další dny Vám to vrtá hlavou…nosem. Prostě návykové.

Nahlásit

Hodnocení parfému LM Parfums Patchouly Bohème

Líbí se mi (10) 53%
 
Neutrální (6) 32%
 
Nelíbí se (3) 16%

Reklama


Reklama