Eau d'Iparie

Značka:

L'Occitane

Složení (ověřené)

myrha, kadidlo, červený pepř, růže, pačuli, vanilka

Kategorie:

orientální - kořeněná

  • 10.09.11

Nic pro růžovovoděnková povrchní děvčátka.Tohle je meditativní, hluboká vůně. Myrtha převládá, a jakoby těch chrámových pocitů již nebylo dostatek, sekunduje jí zdárně kadidlo. Není ostré, neškrábe v nose, je jemně rozmělněno v myrthě, ale je tam. Vůně se sdělením „zastav se, člověče a nech myšlenky tvé přicházet“. Parfum Sacré osekaný od všech vstřícných a líbivých tónů, avšak kadidlo v Eau d'Iparie je kulatější, rozmělněnější, po půlhodině už složky splynou v nádhernou uklidňují oduševnělou vůni a nelze je rozeznat. Tato vůně mne velmi uhranula, je nádherná, teplá, pulsující, kulatá. Drží se u těla, mainstreamové a nezkušené okolí by neměla při umírněné aplikaci děsit.Dojem je bylinkový.

Nahlásit
  • 10.07.11

Neobvyklá a nezaměnitelná sladce orientální vůně s převahou myrhy a jemným kadidlem, odlehčená ledovým mátovým čajem. Jedna z nejhezčích vůní z produkce L´Occitane.

Nahlásit
  • 10.05.08

Na tuto vůni opravdu sedí popis na „značkových“ stránkách.
Působí jako staré město, uzavřené, někde v orientu, večer kdy je plné vůně z koření, kadidla, vanilky a květin. Vůni celkově dominuje myrha. Je hodně, pro někoho vyloženě divná, ale mě se líbí, není na běžné nošení. Přirovnala bych ji typově k Parfum Sacré, který je ovšem hladší, jemnější, celkově se v něm složky lépe prolínají.

Nahlásit

Vlastnosti vůně L'Occitane Eau d'Iparie

Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému L'Occitane Eau d'Iparie

Líbí se mi (17) 71%
 
Neutrální (3) 13%
 
Nelíbí se (4) 17%

Reklama


Reklama