Lolita Lempicka

Značka:

Lolita Lempicka

Rok:

1997

Složení (ověřené)

anýz, zelený břečťan, fialka, kosatec, višeň, tonka, vanilka, pralinky, pižmo

Kategorie:

orientální

od 114 Kč
od 145 Kč
od 424 Kč
od 538 Kč
od 525 Kč
  • 12.05.16

Tak Lolito, Lolitko… voníš mi jako sladší Angel. Angel mi nevoní. Ty mi taky nevoníš… Sto lidí, sto chutí, šlo by říct, ale já tam opravdu necítím ty něžné vůně! Cítím pendrek (k jídlu mi nevadí, v parfému nicmoc teda), spálenu gumu, mokrou hnilobu podzimního lesa a někde daleko v pozadí sladké mokré koření (asi ta vanilka). Asi je hodně důležitá osobní vůně člověka, která se s parfémem smísí, ale absolutně si nedovedu představit, jak by tento parfém mohl středoevropance slušet. Dokážu si ho představit na temperamentních hispánských kráskách s olivovou pletí…

Nahlásit
  • 14.02.16

Moje životní láska… Objevila jsem ji v roce 2002 a od té doby nepoužívám téměř nic jiného.
Jedná se o hodně originální a charakteristickou vůni, která se velmi špatně popisuje. Nikdy bych ji nedoporučila koupit naslepo.
Vůně je především sladká a opojná, ale ne těžká. Na mé kůži dostává prim něžná (ačkoliv znatelně syntetická) fialka. Díky vanilce v základu si parfém drží příjemnou dohru a hezky voní až do úplného konce. Anýz je ve vůni zastoupen tak akorát, aby nepřebil ostatní složky a zároveň vytvoří onu nezaměnitelnou a netuctovou tvář Lolity. Nosím ji celoročně a ještě si na ni nikdy nikdo nestěžoval. Chválí mi ji spíše muži než ženy. Známý mi v létě dokonce řekl, že voním jakoby senem.
Myslím si, že se jedná o typ vůně, který se buď stane srdcovkou, nebo mu nebudete moct přijít na jméno. Připadá mi nejvodnější pro ženy spíše mladé nebo ženy středního věku. Později už by byla asi příliš „diblíkovská“ a velmi mladé holky podle mě nemohou řádně vynést originalitu vůně, i když by mohly ocenit její sladkost.

Nahlásit
  • 03.07.15

Lolita je veľmi krásna vǒňa a nevšedná. Je to možno trocha úchylné, ale ja v nej cítim plesnivý kǒš, alebo plesnivú zem, akoby vlhká zem, na ktorej rastie papradie. Evokuje mi to rozprávkový les, kde bývajú vily. :-)
Keď sa sústredím na zložky, cítim prachovú fialku, vanilku, aníz a badyán. A niečo vetrové. Má úžasnú výdrž a krásne sa rozvinie v teplom počasí - samozrejme až večer :-)

Nahlásit
  • 02.02.15

Lolitu jsem poprvé ovoněla, když ji donesla kamarádka jako vzorek. Na první ,,čich,, jsem se zamilovala a od té doby, je mým nejoblíbenějším parfémem.
Do té doby jsem nedala dopustit na parfém Karoliny Kurkové z kolekce LR Cosmetic, ale nyní používám jen Lolitu a její vůně mě den co den přesvědčuje, že je ta pravá pro mě.
Připadá mi, že ke mně naprosto sedí a že jsem to Já. A o to u parfému jde.
Nejvíce z ní cítím vůni fialek, vanilku lehce postrádám. Krásně dlouho vydrží i několik dní na oblečení. Šátek mi voní klidně i po vyprání :)
Miluju Lolitu!

Nahlásit
  • 07.08.14

Lolita lempicka je hodně specifický parfém, buď se lidem šíleně líbí, nebo ho nesnášejí.
Parfém voní hodně sladce, připomíná mi fialkové bonbóny a hodí se spíš k mladým dívkám, jak naznačuje už název. Vybavují se mi lízátka a cukrová vata.
Parfém vydrží celý den i noc až do rána.
Opravdu velmi dlouho trvající a intenzivní vůně. Není ale těžká a dusivá, jako v případě některých jiných parfémů.

Nahlásit
  • 13.11.11

Lolitu mám již 2.balení a stále patří mezi mé oblíbené. Není to žádná svěží citrusovka, spíš vůně pro labužnice. Koupila jsem ji i mamince k Vánocům a byla nadšená. Vůně mi připomíná nějaký moučník či zákusek s likérem, zkrátka mňamka. :-)

Nahlásit
  • 23.06.11

Být dámou nebo holčičkou? … když duše chce být obojím … … ve vlasech s bílou mašličkou … a pohledem co říká - vždyť já se nebojím.
Být v jednom těle obojím.
Být dámou a přitom holčičkou? … někdy, chvilku … s pár okamžiky se spokojím. … když hraji hru, ve vlasech s bílou mašličkou.

Lolitka je hravá potvůrka, uličnice a dost dobře i výtečná herečka. Svým lékořicově výrazným úvodem nás neosloví, ale dupne si nožkou - „buď přistupte na mou hru nebo … css, jděte!“ Ten „pendrek“ v ní je zneklidňující, možná pro někoho, pro jiného to bude ten správný rajc! A co dál …? Na fialkovém obláčku Lolitka servíruje svou nejsilnější zbraň … ach ta romantika!!! Holčička by mohla vrnět blahem a snad i dáma by se nechala svést … Lolitčina romantika - to svede vskutku mistrně! Jenže Lolitka nechce být jen cukrátkově nevinná, co by to bylo za hru?! Ona chce dospět, a tak přichází chvíle, kdy si začne hrát na dámu … vskutku není špatnou herečkou! Hraje dobře a hlavně ji to baví … je to znát! A tak do hry vstoupí kosatec … Lolita dospěla. Kosatec usměrní rozšafné fialky a nekompromisně dá vale lékořici, anýzu a veškeré bujarosti mládí, kterou Lolitka ještě před pár okamžiky předváděla. Kosatec vládne, Lolita se vznešeně rozhlíží kolem sebe - „Vidíte?! Už si nebudu hrát, jsem dámou!“ … nenapravitelná herečka. Nevydrží! Odkudsi se na jevišti objeví pižmo a vše s čím dosud Lolita hrála svou hru se nechá zlákat k novému partu … smyslnost!
Napadá mě jediné. Lolita je … apeiron.

Nahlásit
  • 11.09.09

Vzorek jsem syslila víc jak rok a pořád jsem ji měla ve stádiu
roz-zkoušenosti,čili,že na ni dojde a nemusím spěchat,napoprvé se mi celkem líbila,tak jsem šla na druhé kolo.Začátek byl pro mne otřesný,přesně ten typ vanilky,co nesnesu-nemocniční dezinfekce,Sa­vo,Domestos a kdyby nebylo sladkého pendreku,ztotožnila bych ji s Ange Ou Demon.Ten pendrek mi ale pěkně houpal žaludkem,nakonec jsem si šla lehnout s tím,že mne to snad nezabije.A fakt nezabilo,do rána se Lolita rozložila do šmrncovní vůně,lehce vanilkové,lehce lékořicové a ten dezinfekční závan tam zůstal v takovém pikantním tónu.Celkem bych jí nepohrdla.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Líbí se mi (418) 70%
 
Neutrální (102) 17%
 
Nelíbí se (76) 13%

Hodnocení odbornice

  • 29.07.07

Zdráhám se Lolitu Lempickou popsat slovy jako „sladší“, „výrazná“ či „květinová“, protože se takovým slovům vymyká a těžko byste si ji podle nich dokázali představit. První co mě při přičichnutí napadlo bylo „úzká“, a hned vysvětlím co mám na mysli - zatímco jiné vůně se kolem vás pohodlně rozkládají do okolí, Lolita ve mně spíš budí dojem...

číst více

Reklama


Reklama