Mon Parfum

Značka:

M. Micallef

Složení (ověřené)

HLAVA: mandarinka, pomerančový květ

SRDCE: vetiver, vanilka, maracuja
ZÁKLAD: pižmo, pačuli, karamel

  • 13.10.13

Mon Parfum je parfém s jemným orientálním charakterem. Jeho začátek je nevýrazný, vůně téměř není cítit, vnímám pouze sladkou linii se slabou ozvěnou čokoládového pačuli, ale je pořád hodně uzavřená do pokožky a navozuje dojem, že je velmi slabá. Když jsem úplně nalepila svůj nos k zápěstí, tak jsem ucítila vzdálené záblesky gurmánského Angela, ale i to bylo hodně slabé. Z Mon Parfum jsem docela v rozpacích. Co tím chtěl básník říci? Vůně působí dětsky přímočaře, jede si svoji sladkou linii, do které po cca hodině a půl začínají probleskovat mýdlové závany. Je to přesně ten mýdlový dojem, který už znám z různých arabek, které jsou taky sladké a mají v sobě tyto ostré mýdlové tóny. Zjišťuji, že celkově Mon Parfum na mě působí obyčejně, nemá schopnost uhranout a po mnoha hodinách mi kvůli jeho podivné mýdlové sladkosti přišel až otravný. Velkým plusem této vůně je výborná výdrž, protože i když jeho sillage je slabá, tak kupodivu na rukávu mi vůně voněla i celý následující den. Avšak na víc než na neutrál tato vůně v hodnocení nemá.

Nahlásit
  • 21.01.12

Když slyším slovo karamel tak se mi vybaví Angel a zježí se mi všechny chlupy.
K Mon Parfumu jsem přistupovala s obavami, že mě karamel zabije. Nakonec jsme to všichni přežili ve zdraví a zalíbil se mi.
Jistou podobnost s Angelem jsem cítila na začátku ( vymažte mi ho někdo z hlavy!!). Citrusy vytvářejí svěží prostředí a karamel s vanilkou jsou ta „sladká tečka“. Krásná vůně a velmi elegantní. Majitelky na ni musí být pyšné.

Nahlásit
  • 17.08.11

Sladce svěží gurmánská vůně, ve které se neuvěřitelně ladně mísí svěží květena, ovoce a vanilkový pudink přelitý karamelem. A mezi tím probleskují pečená jablka s rozinkami. Nenápadně, avšak vysoce elegantní vůně s perfektní výdrží.

Nahlásit

Hodnocení parfému M. Micallef Mon Parfum

Líbí se mi (40) 71%
 
Neutrální (10) 18%
 
Nelíbí se (6) 11%

Reklama


Reklama