Madonna Truth or Dare Naked
 

Truth or Dare Naked

Značka:

Madonna

Rok:

2012

Složení (neověřené)

zimolez, broskvový květ, neroli, vanilková orchidej, kakaový květ, konvalinka, cedr, benzoin, oudový akord, santalové dřevo

  • 22.09.15

Sladká, gurmánska vôňa. Pečené ovocie (niečo ako pečený ovocný čaj), med, vanilka a trocha kakaa. A nejaké korenie. Pripomína mi Alien Essence Absolue, je ale oveľa jemnejšia, je hebká, prítulná a lahodná. Výdrž je úchvatná.

Nahlásit
  • 08.07.14

Tedy tohle je obrovské překvapení /i když na základě zdejších recenzí vlastně ani moc ne a byl to jeden z důvodů, který mne postrčil k vyzkoušení vůně/. Dalším důvodem byl ten, že již vlastním bílou verzi. Obě vůně nádherné - ale „nebe a dudy“. Tato tmavá verze je opravdu moc krásná. Nevím, proč po nástřiku jako bych cítila pečené švestky nebo nějaké pečené ovoce. I když je nasládlá a laděná do mírně orientální vůně je jakoby odlehčená - a není jen tak ledajaká rozehrává se zde více akordů najednou. Po rozležení cítím hořký kakaový prášek a květ s ovocem - broskev? Dále se moc nemění - má svou tvář zrovna jako bílá verze a drží se u těla. Nemohu říct že by byla těžší než její ségra - ani jedna z nich není žádná tuctová svěženka. Ale i přes svou výraznost jsou stejně jemné, obláčkové cca po hod, stále u těla. Obě jsou exraordinérní a výstřední. Upozorní na majitelku v tom dobrém slova smyslu. A už ani neupozorňuji na to, že poměr cena výkon je bezkonkurenční. Madonně skládám poklonu. Jestli vás zaujala Truth or Dare, musíte mít i tuto, dámy…

Nahlásit
  • 13.06.13

Byla jsem zvědavá na rozdíl mezi bílou verzí a touto, proto jsem jí vyzkoušela. Zatímco bílá je taková mladší, tato je klasičtější. Vůně je sladká, těžší, jakoby měla být ze starší doby, klasická, opulentní, neošizená - pokud mám připodobnit, řekla bych že je to styl vůně Le Baiser du Dragon.

Nahlásit
  • 21.03.13

Počáteční úder sladkého benzoinu se špetkou pačuli byl sice trochu drsnější, ale vcelku rychle nastoupilo dřevo s jemným ambro-benzoinovým povlakem a něco málo kytek. Vůně je hladká, krémová. A vyzařuje z ní klid. Je rozhodně povedená a originální (stejně jako Truth or Dare) a vymyká se standardu celebritích vůní.

Nahlásit

Hodnocení parfému Madonna Truth or Dare Naked

Líbí se mi (76) 78%
 
Neutrální (15) 15%
 
Nelíbí se (7) 7%

Reklama


Reklama