Isis Woman

Značka:

Marks & Spencer

Složení (ověřené)

  • 29.05.13

Koupila jsem miniaturku ve snaze udělat si radost něčím malým a milým (a hlavně levným) při úprku přes nákupní centrum. No a přesně taková ta vůně je: malá a milá, ale nic víc.
Ze začátku svěženka obecná jako vyšitá. Taková, co jich po městě i na vesnici potkáte milión. Není to sice úplná drogérka, ale dnes velice všední a asi i velice oblíbená „vítr-na-pláži-v-Chorvatsku“ voněnka. Hned po návratu k počítači a navonění se, jsem usedla k arome a přečetla avizované složení a protože mám moc ráda konvalinky, rozhodla jsem se, že ji hned nehodím do koše, ale ještě chvilku počkám. Nu, už je tomu hodina a nutno říci, že konvalinky cítím, ale panebože ta „mořská svěžest“ na mě pořád dotírá a ne a ne uletět. Ale časem čím dál víc pustí něco toho cedru a to už je potom vcelku fajn.
Abych to shrnula, je to hódně nenáročná svěží věc, ale není úplně k zahození, pokud vám jde o to nasadit mimikry a splynout s davem. Z uvedených složek cítím fialku, konvalinku a cedr. Vývoj téhle voněnky je ale víc než předpokládatelný a vím, že skončím s nasládlým cedrovým obláčkem kolem dokola (u těla se teda moc nedrží). Výdrž asi nebude úplně zlá a myslím si, že se může hodit i jako dárek naslepo pro nenáročné. Pokud ale mezi tyhle nepatříte a ocitnete se u Markse a Spencera s vyhrnutými rukávy a chutí si pořídit nějákou levnější vůni, rozhodně koukejte spíš po soliflorech a nebo White Woods a Noir z řady Autograph.

Pozn.: Na basenotes a fragrantince se pisatelky shodují, že Isis se velice podobá L'Eau D'Issey od Issey Miyake, tu neznám, ale podle recenzí zde není v Issey ani náznak mořské brízy, kterou ale v Isis pisatelky na basenotes a fragratice jednoznačně cítí.

Nahlásit

Hodnocení parfému Marks & Spencer Isis Woman

Líbí se mi (3) 38%
 
Neutrální (4) 50%
 
Nelíbí se (1) 13%

Reklama


Reklama