II-I Luci ed Ombre

Značka:

Masque

Rok:

2012

Složení (ověřené)

HLAVA: kadidlo
SRDCE: zázvor, tuberóza, jasmín, mech
ZÁKLAD: kadidlo, cedrpačuli

  • 27.04.17

Světlo a stín. Nemůžu si pomoci, ale stíny se přede mnou schovaly a zbyla tu krásná, slunečná, a nebojím se říci dokonce optimistická vůně. Varování před záludnými vlky, kteří se chystají zaútočit na vaše hrdlo, přebírají z oficiálních stránek značky i další weby – pravděpodobně si neuvědomují důsledky šíření poplašných zpráv. Tahle milánská vůně je na hony vzdálená všem krvelačným bestiím a zdá se mi ze všech poznaných Masque „nejpřátelštější“. Kadidlo je tentokráte hodně upozadněno. Prim hrají svěží tóny zázvoru (nepředstavujte si ten čerstvý, a ani kandovaný – tohle je proslulá anglická zázvorová limonáda, trochu bublinková, nepatrně štiplavá a příjemně nasládlá), dobře jim sekunduje jen mírně máslová tuberóza (vyvážená, neroztéká se a neobtěžuje). Ve vůni se v dalších fázích projevuje jistá dřevitost, stopa pryskyřična, a cítím tam i ambru, i když uváděna nikde není. Jasmín nezazlobí ani na vteřinu a mech a pačuli voní spíše loukou, sluncem prohřátou zemí a schnoucí travou, než temnými lesními hvozdy.
Silák, geroj, terminátor – jak jinak ohodnotit výdrž a ovládnutí prostoru?! Váš nos si po chvíli zvykne, ale zkuste někdy navonět nikoliv sebe, ale figuranta – dobrovolníka, se kterým budete nějakou dobu v jedné místnosti. Opatrně proto s aplikací – tahle kráska by si označení ZHN* nerada vysloužila!

P.S. A už NECHCI poznávat další vůně této značky – zatím jsem si je totiž všechny byla nucena následně pořídit!!! :mrgreen:

*Zbraň hromadného ničení

Nahlásit

Hodnocení parfému Masque II-I Luci ed Ombre

Líbí se mi (5) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama