Max Mara Max Mara
 

Max Mara

Značka:

Max Mara

Rok:

2004

Složení (neověřené)

HLAVA: sicilský citron, zelená míza, zázvor

SRDCE: orchidej, bílá lilie, magnólie

ZÁKLAD: pižmo, exotická dřeva, třtinový cukr

Kategorie:

citrusově květinová

  • 07.02.13

Pro mě momentálně favorit!!! Této vůně se nemůžu nabažit. V teplejším počasí z ní vystoupí ovocnější vůně a teď v zimě je krásně cítit cukr. Už víc lidí mi řeklo,že cítí krásnou vanilku a je to v zimě hodně příjemné. Jen škoda,že už nejde sehnat. Snažím se s ním šetřít jak se dá. Nevím jak dlouho budu hledat nákradníka. Ach jo.

Nahlásit
  • 14.11.12

Je elegantná, netuctová, zaujímavá a sladká.

Nahlásit
  • 27.05.07

Max Maru právě mám a používám,flakonek není nic moc,uznávám,vlas­tním verzi 70ml,což je docela dost na nošení,ale té velikosti nelituju.Max Mara je trochu zvláštní vůně,potřebuje čas,aby se rozvinula,zpočátku je cítit sladkost,ne nepodobná Cinémě,aspoň pro mé čichové buňky,jde o tu cukrovou třinu,pak se objeví citróny,ale ne kyselé,spíše trpká vůně citrusové kůry,která dodává vůni na zajímavosti.Pro mne je to vůně univerzální,která neurazí asi nikdy,připomíná mi béžový satén,je právě tak hladká a jemná.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Max Mara Max Mara

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Max Mara Max Mara

Líbí se mi (153) 65%
 
Neutrální (61) 26%
 
Nelíbí se (20) 9%

Hodnocení odbornice

  • 18.07.07

Max Mara patří (i podle ohlasů uživatelek) do kategorie jemnějších, líbivých, univerzálně nositelných vůní. Základ má vanilkově sladký - budeme hrát s výrobcem a řekneme ‚třtina‘, jistá podoba s vůní hnědého cukru by se našla -, na něm spočívá zelenobílá květinová svěžest (magnólie), špetka sladší, těžší květinovosti (orchidej), a úplně navrchu...

číst více

Reklama


Reklama